Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Utódomra ütök (2010)

Little Fockers

indingo   2017. 12. 04.

Imádom ezt a trilógiát. Az első rész volt a legerősebb, de ebbe is tudtak olyan poénokat hozni, amitől fogta az ember a hasát. A Stiller - de Niro páros nagyon jó együtt.

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

A trilógia leggyengébb része, de nálam még ez is szinte egyedülálló szórakozást nyújt, parádés szereplő válogatással és sikerül mindig élethű sztorit bemutatni.

rbernadett   2015. 09. 18.

Ebben a részben egyedül Dustin Hoffman és Barbra Streisand ér valamit.

Deku   2017. 10. 22.

A hangulata rendben volt de nem az a fajta film ez ami nagy sikernek örvendne szerintem legalábbis. Nem lett nagyon nagy volumenű a történet de ennek ellenére is kedveltem.

szaka123   2016. 01. 22.

Ezt a részt láttam a legkevesebbszer. Az előző kettő nagyon jó volt, ez már egy kicsit elcsépelt, de a színészek (Ben Stiller, Robert DeNIiro, Barbara Streisnad, Dustin Hoffman) miatt érdemes ráfordítani az időt.

lolita13   2016. 10. 17.

robert de niro nagyon jó a filmben de egyébként ennek a filmsorozatnak a részei nagyon hasonlóak így nehezen megkülömböbtethetőek.

TribeBubu   2017. 04. 09.

Szerintem ez hajszálpontosan ugyanakkora kreténség, mint az első két rész. Lényegében az alap is tökugyanaz, csak a sztori körítése folytatás. De akinek bejött az előző kettő, annak ez is be fog; én is jókat szórakoztam rajta. Alapvetően nem nagyon k... több»

A keresztbekúros rész a Keresztapa paródiája.

(HETEDIK )

Stiller és Wilson tizedik közös filmje.

(HETEDIK )

Dustin Hoffman nem akart szerepelni a filmben.

A széria utolsó része.

(HETEDIK )

Ben Stiller és Owen Wilson 10. közös filmje.

Mikor Jack Byrnes a YouTube videót nézi, a keresősávban lévő link "Robert De Niro imagines he's Elmo!" c. videóra mutat.

(kázsé)

Barbra Streisand saját bevallása szerint nem látta az elejétől a végéig a filmet.

(kázsé)

Pam húga azért nem jelenik meg a filmben, mert az őt alakító színésznő 2005-ben meghalt.

(kázsé)

Dustin Hoffman eredetileg nem akart benne lenni a filmben, mivel nem tetszett neki a forgatókönyv.

(kázsé)

Ez Ben Stiller és Owen Wilson 10. közös filmje.