Utódomra ütök (2010)

Little Fockers

Klauka89   2022. 08. 07.

Nekem ez a rész inkább ott van hangulatban, történetben, mint a második. 10 év telt el, az ikrek már 5 évesek. Előkerül Laura Dern, Jessica Alba és persze a jó öreg mókamester, Owen Wilson is kiveszi a részét a szereposztásból. Kinéz még egy negyedik rész, lesz-e vajon? Jó kis esti családi mozi volt.

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

A trilógia leggyengébb része, de nálam még ez is szinte egyedülálló szórakozást nyújt, parádés szereplő válogatással és sikerül mindig élethű sztorit bemutatni.

indingo   2017. 12. 04.

Imádom ezt a trilógiát. Az első rész volt a legerősebb, de ebbe is tudtak olyan poénokat hozni, amitől fogta az ember a hasát. A Stiller - de Niro páros nagyon jó együtt.

dailyfilmsan   2022. 02. 08.

Az első részt nagyon nem lehet überelni, mégis, ez a rész sem lett egy kicsit sem rosszabb. Szórakoztatóan feszegeti a tipikus családi konfliktusokat, és kendőzetlenül fel is tárja azokat. Egy jó vígjáték szerintem, amit ha nem is rongyosra, de párszor azért meg lehet nézni.

Deku   2017. 10. 22.

A hangulata rendben volt de nem az a fajta film ez ami nagy sikernek örvendne szerintem legalábbis. Nem lett nagyon nagy volumenű a történet de ennek ellenére is kedveltem.

rbernadett   2015. 09. 18.

Ebben a részben egyedül Dustin Hoffman és Barbra Streisand ér valamit.

szaka123   2016. 01. 22.

Ezt a részt láttam a legkevesebbszer. Az előző kettő nagyon jó volt, ez már egy kicsit elcsépelt, de a színészek (Ben Stiller, Robert DeNIiro, Barbara Streisnad, Dustin Hoffman) miatt érdemes ráfordítani az időt.

A keresztbekúros rész a Keresztapa paródiája.

(HE7EDIK)

Stiller és Wilson tizedik közös filmje.

(HE7EDIK)

Dustin Hoffman nem akart szerepelni a filmben.

A széria utolsó része.

(HE7EDIK)

Ben Stiller és Owen Wilson 10. közös filmje.