Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Eléggé gyenge film lett a milliószor feldolgozott téma miatt főleg. Voltak benne jó jelenetek és jókat lehet rajta kacagni, de az zavart, hogy nagyon felületes volt a film. A karakter túl könnyen továbblépett az előző szerelmén. Nem igazán reális. SPOILER Polly-val amikor az étteremben vannak és a srác nem bírja a fűszereket azon jót röhögtemXD SPOILER Ben Stiller hamisíthatatlan humora mindenesetre jót tett a filmnek.

Deku   2017. 10. 23.

Itt aztán voltak gondok szép számmal és egy idő után meg se kíséreltem erőltetni a megszeretését. Én legalábbis úgy éreztem, hogy nagyon nincs rendben valami. A színészek kihozták a lehető legjobbat, de a történet nekem nem jött be.

Filmelemző   2018. 05. 14.

Remek történet és vígjáték egy olyan pasasról (Ben Stiller) akit megcsaltak és új életet akar kezdeni egy elvben tökéletesen ellentétes jellemű nővel (Jennifer Aniston). Kacagtató az egész, főleg az a szitu, amikor a csaj lakásán jön rá a szapora, de persze nincs WC papír. Nekem az egész film bejött. Stiller most is komolyan vette a nevettetést. Értékelésem: 7/10.

Bizsu82   2015. 04. 23.

Az az igazság az hogy szeretem ben stiller ,de ennél sokkal jobb alakításai vannak. a film vontatottra sikerült , sok sablonos jelenettel, és ezáltal számomra unalmassá vált .

NFG   2018. 03. 30.

Bevallom, kifejezetten nem szeretem Ben Stiller-t! De ezt a filmet mégis nagyon szeretem! Tipikus romantikus vígjáték, tele humorral! Szerintem az egész film olyan összetett volt!

173 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

42 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Leland van Lew a Los Angelesben található AT&T Towernek nevezett felhőkarcolóról ugrik le, ami megépítésének idején, 1969-ben a város legmagasabb épülete volt.

(ps)