Derült égből Polly

Along Came Polly

2019.07.23 Ms. Akárki

Eléggé gyenge film lett a milliószor feldolgozott téma miatt főleg. Voltak benne jó jelenetek és jókat lehet rajta kacagni, de az zavart, hogy nagyon felületes volt a film. A karakter túl könnyen továbblépett az előző szerelmén. Nem igazán reális. SP... Több

2017.10.23 Deku

Itt aztán voltak gondok szép számmal és egy idő után meg se kíséreltem erőltetni a megszeretését. Én legalábbis úgy éreztem, hogy nagyon nincs rendben valami. A színészek kihozták a lehető legjobbat, de a történet nekem nem jött be.

2018.05.14 Filmelemző

Remek történet és vígjáték egy olyan pasasról (Ben Stiller) akit megcsaltak és új életet akar kezdeni egy elvben tökéletesen ellentétes jellemű nővel (Jennifer Aniston). Kacagtató az egész, főleg az a szitu, amikor a csaj lakásán jön rá a szapora, de... Több

2015.04.23 Bizsu82

Az az igazság az hogy szeretem ben stiller ,de ennél sokkal jobb alakításai vannak. a film vontatottra sikerült , sok sablonos jelenettel, és ezáltal számomra unalmassá vált .

2018.03.30 NFG

Bevallom, kifejezetten nem szeretem Ben Stiller-t! De ezt a filmet mégis nagyon szeretem! Tipikus romantikus vígjáték, tele humorral! Szerintem az egész film olyan összetett volt!

2015.05.26 zsanett0820

Nem egy világmegváltó alkotás - az tény. De ha az ember leül a TV elé, hogy megnézze, mert éppen filmnézhetnékje támad, azt hiszem, hogy nem rossz választás. Laza, esti szórakozásnak elmegy, ha nem várunk tőle sokat. Számomra akadt néhány igazán vicc... Több

2015.06.05 Brigusz724

Baromi vicces ebben a filmben, hogy a rizikómentes életet élő Reuben mennyi blamát bevállal a szerelem nevében. Hú, de a wc-s jelenetben én azért majdnem kidobtam a taccsot, amúgy baromi vicces az egész film.

2017.02.27 Acropolis

A többi Ben Stiller vígjátékhoz képest gyengébb film, de azért aranyos, romantikus és vannak benne jó viccek. Kellemes kikapcsolódást adott, de semmi maradandó.

2015.03.27 drsolomon

Nagyon jó páros. Jó humorú film fergeteges jelenetekkel. Ben Stillert nem lehet megunni. Sok humor romantikába ágyazva.

2015.06.03 Akodako

Jól összerakott kis film. Humoros, érzelmes, magával ragadó kis sztori, aranyosak a szereplők. Light-os, lazulós estékre kiváló. Romantikus, könnyed film jó szereposztással.

2016.05.11 Kutyus

Anistonért nem vagyok oda, de Ben Stiller alakítása nagyon tetszett a filmben, hozza aformáját. Humoros, szórakoztató film ötletes sztorival. Nem unatkoztam rajta.

2016.02.21 zsfarkas

Jópofa, nézhető, szerethető történetet és szereplőket mutat be a film. Vannak sablonos részei és a történet is kitalálható, de mégis érdemes megnézni, mert kikapcsol.

2015.02.09 kamivagyok

Talán erre mondják, hogy cuki :) Imádom mindkét színészt és azt hozta a film, amit vártam. Aranyos, humoros, esti filmezéshez ideális mozi.

2015.03.18 kaibence

Nekem nem igazán tetszett a film. A főszereplők párosa se igazán jött be, valahogy nem illetek össze. Nem igazán ajánlom senkinek.