Sas kontra cápa
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

lexlutor   2017. 02. 02.

Nekem erről a filmről teljesen a Napoleon Dynamite jut az eszembe, nagyon hasonlóak a karakterek, bár szerintem ez sokkal humorosabb. Nekem mindig is bejött ez a fajta humor, aminek ugyan nincs célja, de mégsem érzi az ember primitívnek.

gennaddifix   2015. 11. 18.

Ez egy kicsit olyan volt, mint egy nyomi Titanic, nagyon érdekes szempont ez a filmnél. Elrugaszkodott történet, furcsa karakterek, én nem is értem, hogy sikerült mindezt így összehozniuk az alkotóknak, mert a két főhős kapcsolatát egyáltalán nem érezni erőltetettnek.

Jemaine Clement
Loren Horsley
Jemaine Clement
Loren Horsley
Taika Waititi

A Sas kontra cápa nem mutat érdemi fejlődést, nem ad feloldozást sem hőseinek, sem a családi viszonyrendszernek, úgy ér véget, mintha semmi sem történt volna ebben a másfél órában. több»