Agyő, nagy ő!

The Heartbreak Kid

2022.04.02 KCintia

Még mindig vicces!

Eszembe jutott ez a film, hogy régen, amikor láttam, milyen humoros és jó volt, így gondoltam, ideje újra elővenni. Azt kell, hogy mondjam, ez a film még mindig hozza a tőle elvárt szintet, romantikus és vicces. Stiller szerepét szeretem és élvezem itt is!

2019.08.08 Norbert93

Egyike a leghumorosabb Ben Stiller filmeknek, aminek a hangulatához nagyban hozzájárul az, hogy nem egy helyszínen játszódik, illetve felépít egy szerelmi kapcsolatot, majd egyfajta road-movie jellegű nászúttal tönkre is teszi és megkeseríti a kiutat... Több

2016.03.15 alexxx

Mivel kedvelem Ben Stillert, nagyon bejött az egész, kikapcsolt, ellazított. Az ember azért ilyenek után elgondolkozik, és hát sokadszor is rájön, hogy egy lagzi az utolsó dolog az életben, amit szeretne, vagy amire bárkinek is szüksége van.

2018.04.28 Filmelemző

Hihetetlenül sokat nevettem ezen a filmen. Ben Stiller egyik legjobbja. Megunhatatlan kedvenc vígjáték kategóriában. Jó a mexikói helyszín, eredetiek a poénok. Értékelésem: 8/ 10 pont.

2017.06.01 MMcFly2015

A Farrely testvérek vígjátéka, és Ben Stiller a főszereplő. A keresd a nőt c. csúcsvígjáték után, persze, hogy az ember nem vár egy rossz filmet. Ezt sem nevezném annak, de valahogy olyan érzést kelt, hogy a rendező páros kifogyott a témából. Az alap... Több

2016.02.15 doroffee

Ez a film szerintem siralmas volt. Ócska, olcsó, irrealisztikus poénokból táplálkozott, a sztorinak nem volt elég valóságalapja ahhoz, hogy tényleg vicces legyen, amúgy meg harmatgyenge volt.

2018.07.07 darkangel1231

Ben Stiller volt az ok, amiért megnéztem ezt a filmet. Láttam tőle már jobbat is, de ez sem volt rossz, néha nevettem rajta. Egy délutáni családi programnak tökéletesen megfelel.

2016.04.27 DarkLion

Nekem nagyon bejött, sokat röhögtem. A kedvenc részem az volt, amikor Stiller nője wc-re ment...na, azt megnéztem többször egymás után és steleröhögtem a házat. Nem voltak nagy elvárásaim, aki tudja kik követték el, nagyjából tudhatja azt is mire számítson. Kellemesen csalódtam.