Kétéjszakás kaland

Two Night Stand

2021.08.30 KCintia

Nem tudom hova tenni

Maga a történet jó volt, és egy kellemes délutáni filmnek ez meg is felelhet. Viszont azt kell , hogy mondjam, nem voltam lenyűgözve. Tény és való, tetszett, ahogy csipkelődtek egymással a karakterek, de így ennyi. Nem volt se vicces nagyon, se romantikus. Egyszer meg lehet nézni.

2017.04.10 indingo

Egynek elment a film, Miles Tellert amúgy is kedvelem. Sok meglepő nem történik a filmben olyan lassacskán csordogál, de ki lehet találni hogy mi lesz a vége.

2017.06.25 ArpiHajdu és Réci

Klasszikus romantikus vígjáték

A két éjszakás kaland felépítését tekintve semmivel sem különbözik a többi romantikus vígjátéktól, hiszen ugyanazt az utat járja be, van két ember, akiket véletlenül egymáshoz fújt a sors, kezdetben természetesen nem kedvelik egymást, aztán egyre job... Teljes kritika

2016.05.27 Bogi87

Kellemes, könnyed hangulatú vígjáték.

2019.05.08 dailyfilmsan

Elég vicces "romatikus" vígjáték. A szituáció amibe a főszereplők beleesnek kicsit abszurd és hihetetlen, mégis megállja a helyét a kontextusban, ami kicsit fura is egyben. Első megnézésre jókat lehet rajta szórakozni, de minél többször akadunk össze... Több

2016.04.14 Szilonka

Egyszer érdemes megnézni a filmet, igazából semmi különös, nem hoz újat az ember életébe, de van egy nagyon kellemes hangulata és a szereplők, ami nincs sok is igazán kedvelhetőek.

2016.05.09 TomÁcs

Tucatfilm, de nézhető. Teljesen rendben van a története és a szereplők is kedvelhetők.

2016.10.27 MKristijan

Ez olyan tipikus amerikai romantikus vígjáték (tudom hogy az van odaírva is). Ettől függetlenül a színészek elég jó helyen állnak nálam, és nem is csinálták rosszul amit kellett.

2016.11.10 Borga

Remek kis szórakoztató, romantikus vígjáték, melyben Analeigh Tipton és Miles Teller tökéletes összhangban vannak, remek választás volt mind a két színész. Egyszer simán megnézhető.

2015.07.30 Fildi

Középszerű vígjáték, de az alapsztorija ötletes és a szereplők választása is megfelelő a filmbeli karakterekhez. Szórakoztatott, élveztem a filmet. Könnyed, élvezhető.

2017.02.25 Beuszi

Nekem valamiért a Barátság extrákkal jutott eszembe erről a filmről, pedig tök más a sztori és mások a szereplők, de mégis. Nagyon jópofa romantikus vígjáték.

2016.08.23 beus1987

90 perces kikapcsolódásnak teljesen jó volt, kedves, természetes szereplők, egyszerű romantikus történet.

2015.03.28 Jozzsef

Egyszer nézős, de egyszer aranyos volt. Tetszett, hogy a főszereplő lány olyan hétköznapi. Könnyű volt azonosulni a szereplőkkel, és így gyorsan el is telt a játékidő. Bátran merem ajánlani!

2016.09.22 kecsaa

A Kétéjszakás kaland nem az a vígjáték, melyet nézve annyira nevetsz, hogy kicsordul a könnyed, vagy megfájdul a hasad, hanem inkább fülig ér a szád. Nekem nagyon tetszett, kedves vígjáték.