Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

I Love You, Man

Vélemények: Spancserek (2009)

freeman   2019. 09. 23.

Remek film

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Tipikus kis ellötyögős, semmi extrát nem tartalmazó amerika vígjáték. Tanulságos történet a barátságról, szerelemről. Paul Rudd miatt érdemes főként megnézni, mert szinte lubickol ebben a szerepben.

doroffee   2016. 02. 14.

Trailer alapján rosszabbra számítottam, mert belerakták az összes kontextus nélkül elég alpárinak tűnő poént, hogy a hülyéket is bevonzza a moziba. Nem egy műremek, de egy nagyon kedves, aranyois, vicces film, ami kiáll a barátság mellett.

iq.csabi   2019. 04. 14.

Vígjáték kategóriában tényleg jó, nem váltja meg a világot, de végig van egy jó hangulata. Szórakoztató és vicces.

Olivér Rózsa   2017. 01. 22.

Átlagos. Igazából egy tipikus hollywood-i vígjáték. Nem kell tőle sokat várni és akkor nem lesz nagy csalódás. Sablonos könnyű kitalálni mi lesz a vége és kicsit unatkoztam is rajta. 3 csillag.

Gábor Rózsa   2017. 01. 22.

Olyan vígjáték, amin még éppen nevettem többször is de úgy semmi újat nem adott. A "haver" személyisége egyébként tényleg szerethető én személy szerint örültem volna neki, ha még jobban kidolgozott lett volna és több, mindent láthattunk volna a "könnyelműség" és lazaság erejéről.

mimi   2015. 04. 23.

A Spancserek egy nagyon jól sikerült vígjáték! Az alap ötlet zseniális, egy felnőtt férfi aki legjobb barátot keres, kb olyan módszerekkel mintha csajt aarna felszedni. Izgul a találkozók elött, össze-vissza beszél

era93   2015. 06. 05.

A spancserek egy egész jó vígjáték. Tökéletesen kikapcsolt arra az időre amíg néztem. Jason Segel amúgy is nagy kedvencem meg persze Paul Rudd is így ez csak pozitívan dobta meg a filmet.

babus1004   2015. 03. 29.

Őszintén szólva nekem egyáltalán nem tetszett. Középszerű poénok, unalmas film. Többször tuti nem nézem meg.

kodin1   2016. 03. 14.

Populáris? Igen. Vicces? Igen. Nehéz sok embernek vígjátékot készíteni, ráadásul állandóan beleesünk abba a hibába, hogy az amerikait legagyizzuk, de hát főleg az amerikai piacnak próbálnak filmeket készíteni, és az átlag amerikainak tetszik. Az, hog... több»

FunBoi   2015. 05. 28.

Középszerű színészek, felszínes poénok, unalomig ismert helyzetek és gegek. Néha arra gondolok, hogy a 30-as, 40-es évek magyar vígjátékai mozogtak ebben a műfajban, de sokkal jobbak voltak. Lehet hogy van olyan, hogy kultúrtér humor, hogy ami egyik ... több»

JamesBont   2015. 04. 05.

Nagyon jól szórakoztam, teljesen kikapcsolt, vicces, aranyos, minden megvan benne, amit én egy vígjátéktól várok. Arra tökéletes, hogy egy fárasztó nap után egy-két sör mellett lazulj egy nagyot. Ezt szerettem volna és meg is kaptam. Teljesen elégedett vagyok.

Bulki   2015. 02. 25.

Vicces amerikai vígjáték, jók a poénok, bár kicsit sablonos az egész, de cserébe egyáltalán nem unalmas, nem blőd. Ebben a műfajban teljesen korrekt, rábeszélni ugyan senkit nem fogok, de lebeszélni sem róla, az biztos.