Spancserek

I Love You, Man

2021.04.21 Yosihiro

legújabb vélemény a nap véleménye

Pancserek

Háát, nem nyűgözött le ez a film. Sem mint vígjáték, sem mint romantika. Sajnos ezekből keveset kaptunk. A poénok hol túlerőltettek, hol pedig gyengék lettek. Igazán értelme a filmnek? Talán a párkapcsolatot és a barátságot tudom kiemelni, és a homos... Teljes kritika

2019.07.28 Ms. Akárki

Tipikus kis ellötyögős, semmi extrát nem tartalmazó amerika vígjáték. Tanulságos történet a barátságról, szerelemről. Paul Rudd miatt érdemes főként megnézni, mert szinte lubickol ebben a szerepben.

2016.02.14 doroffee

Trailer alapján rosszabbra számítottam, mert belerakták az összes kontextus nélkül elég alpárinak tűnő poént, hogy a hülyéket is bevonzza a moziba. Nem egy műremek, de egy nagyon kedves, aranyois, vicces film, ami kiáll a barátság mellett.

2019.04.14 iq.csabi

Vígjáték kategóriában tényleg jó, nem váltja meg a világot, de végig van egy jó hangulata. Szórakoztató és vicces.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Átlagos. Igazából egy tipikus hollywood-i vígjáték. Nem kell tőle sokat várni és akkor nem lesz nagy csalódás. Sablonos könnyű kitalálni mi lesz a vége és kicsit unatkoztam is rajta. 3 csillag.

2017.01.22 Gábor Rózsa

Olyan vígjáték, amin még éppen nevettem többször is de úgy semmi újat nem adott. A "haver" személyisége egyébként tényleg szerethető én személy szerint örültem volna neki, ha még jobban kidolgozott lett volna és több, mindent láthattunk volna a "könnyelműség" és lazaság erejéről.

2015.04.23 mimi

A Spancserek egy nagyon jól sikerült vígjáték! Az alap ötlet zseniális, egy felnőtt férfi aki legjobb barátot keres, kb olyan módszerekkel mintha csajt aarna felszedni. Izgul a találkozók elött, össze-vissza beszél

2015.06.05 era93

A spancserek egy egész jó vígjáték. Tökéletesen kikapcsolt arra az időre amíg néztem. Jason Segel amúgy is nagy kedvencem meg persze Paul Rudd is így ez csak pozitívan dobta meg a filmet.

2019.09.23 freeman

Remek film

2015.02.25 Bulki

Vicces amerikai vígjáték, jók a poénok, bár kicsit sablonos az egész, de cserébe egyáltalán nem unalmas, nem blőd. Ebben a műfajban teljesen korrekt, rábeszélni ugyan senkit nem fogok, de lebeszélni sem róla, az biztos.

2015.03.29 babus1004

Őszintén szólva nekem egyáltalán nem tetszett. Középszerű poénok, unalmas film. Többször tuti nem nézem meg.

2015.05.28 FunBoi

Középszerű színészek, felszínes poénok, unalomig ismert helyzetek és gegek. Néha arra gondolok, hogy a 30-as, 40-es évek magyar vígjátékai mozogtak ebben a műfajban, de sokkal jobbak voltak. Lehet hogy van olyan, hogy kultúrtér humor, hogy ami egyik ... Több

2016.03.14 kodin1

Populáris? Igen. Vicces? Igen. Nehéz sok embernek vígjátékot készíteni, ráadásul állandóan beleesünk abba a hibába, hogy az amerikait legagyizzuk, de hát főleg az amerikai piacnak próbálnak filmeket készíteni, és az átlag amerikainak tetszik. Az, hog... Több

2015.04.05 JamesBont

Nagyon jól szórakoztam, teljesen kikapcsolt, vicces, aranyos, minden megvan benne, amit én egy vígjátéktól várok. Arra tökéletes, hogy egy fárasztó nap után egy-két sör mellett lazulj egy nagyot. Ezt szerettem volna és meg is kaptam. Teljesen elégedett vagyok.