A csókfülke

Jacob Elordi
Joel Courtney
Molly Ringwald
Joey King

Egy középiskolás diáknak bátorságot kell tanusítania, miután egy csókfülkébe szorul titkos szerelmével.

(ps)

Forgatókönyvíró: Vince Marcello
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2018 | Netflix (2019.08.03.)

2021.07.09 KCintia

Teljesen megfelelő

Nem akartam először megnézni, mert láttam pár rosszabb kritikát, de rászántam magam. Igazából nem értem, hogy miért ne lenne jó ez. Nem minden korosztály fogja ugyanúgy élvezni, ez tény. Én személy szerint nagyon élveztem, és a második részt is meg fogom nézni. Könnyed, vidám, romantikus, vicces. Teljesen jó egy kis délutáni "mozira".

2018.08.20 indingo

A Netflix legújabb gyöngyszeme. Picit többet vártam tőle, elég egyértelmű benne minden. Az alábeszélős filmek, most nagyon divatosak.

2020.08.16 Crystaldeer

Kedvenc lett, pedig nem gondoltam

Elsőre, mikor az adatlapot láttam, azt gondoltam, hogy ez tuti valami uncsi amcsi tini középsulis film, de mivel lett folytatás is belőle, és éppen ráértem, hát gondoltam, kezdjük az első résszel, és megnézem. Nagyon kellemeset csalódtam. A cselekmény jól fel van építve és érdekes, nem éppen kiszámítható. A szereplők számomra úgymond no name-ek voltak, talán ebben a filmben még kicsit túl kezdőnek találtam Joey Kinget, de a végére teljesen szerethető karaktert hozott le. Talán picit visszarepített a tinédzser korszakomba, szóval én nem értek egyet azzal a véleménnyel, hogy csak egy bizonyos korosztálynak fog tetszeni. De hát döntse el mindenki maga! ;)

2018.10.29 VvV

Igazi tinifilm. Eléggé fárasztó a története. Egy korosztálynak biztos bejön.

2020.08.20 Szilonka

Ilyen tényleg van? Számomra elég hihetetlen, de az amerikai középiskolákban minden megeshet. Egynek elment, de nem lett kedvenc.

Beth Reekles azonos című regényében az Elle becenév a Rochelle-ből származik, és nem a Shellyből.Szerző: dailyfilmsan

A forgatás után Joey King és Jacob Elordi, a film két főszereplője a való életben is összejöttek.Szerző: dailyfilmsan

Jacob Elordi a forgatások előtt leckéket vett motorozásból. Szerző: indingo