Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

The Kissing Booth

Antónia   2020. 09. 27.

Szokásos tini film.

indingo   2018. 08. 20.

A Netflix legújabb gyöngyszeme. Picit többet vártam tőle, elég egyértelmű benne minden. Az alábeszélős filmek, most nagyon divatosak.

VvV   2018. 10. 29.

Igazi tinifilm. Eléggé fárasztó a története. Egy korosztálynak biztos bejön.

Crystaldeer   2020. 08. 16.

kedvenc lett, pedig nem gondoltam

Elsőre mikor az adatlapot láttam, azt gondoltam, hogy ez tuti valami uncsi amcsi tini középsulis film, de mivel lett folytatás is belőle és éppen ráértem, hát gondoltam kezdjük az első résszel és megnézem. Nagyon kellemeset csalódtam. A cselekmény jól fel van építve és érdekes, nem éppen kiszámítható. A szereplők számomra úgymond noname-ek voltak, talán ebben a filmben még kicsit túl kezdőnek találtam Joey King-et, de a végére teljesen szerethető karaktert hozott le. Talán picit visszarepített a tinédzser korszakomba, szóval én nem értek egyet, azzal a véleménnyel, hogy csak egy bizonyos korosztálynak fog tetszeni. De hát döntse el mindenki maga ;)

Szilonka   2020. 08. 20.

Ilyen tényleg van? Számomra elég hihetetlen, de az amerikai középiskolákban minden megeshet. Egynek elment, de nem lett kedvenc.

Greeta   2019. 08. 06.

Szuper kis film és már készülőben a második rész. Főszerepben az elbűvölő Joey Kinggel.

Di Canio   2020. 05. 23.

Szokásos gimis szerelmes film szerencsére a jobb fajtából. Semmi új nincs benne a világon, de mégse unalmas, igaz lehet tudni mi fog történni, de szórakoztató. Aki szereti az ilyen filmeket annak ez biztosan tetszeni fog.

Jacob Elordi
Joel Courtney
Molly Ringwald
Joey King

Beth Reekles regényében ami a filmmel azonos nevet viseli az Elle becenév a Rochelle-ből származik és nem a Shellyből.

(dailyfilmsan )

A forgatás után Joey King és Jacob Elordi a film két főszereplője a való életben is összejöttek.

(dailyfilmsan )

Jacob Elordi a forgatások előtt leckéket vett motorozásból.

(indingo )