Valentin nap (2010)

Valentine's Day

Valentin nap

szaka123   2016. 01. 25.

Sztárdömping... Sok szálon futó cselekmény, ami valahol találkozik. Van ahol kiszámítható ki-kihez tart, van ahol meglepő a végkifejlet. Érdemes megnézni, első randira tökéletes! :)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Klasszikus romantikus vígjáték amit évente újranéz az ember, főleg ha szingli egy vagon csokival:D Több történetszál valentinnapját mutatja be a film és nekem a valentin nap buli szervező csajszié tetszett a legjobban aki végül összejött a sporttudósítóval a végére.

lolita13   2016. 10. 18.

Egyszerű, romantikus film ami tökéletes Valentin napot. Tele van híresebbnél híresebb szereplőket akik miatt már megéri megnézni egyszer-kétszer ezt a filmet.

Lonka   2017. 07. 25.

Jópofa ötletnek találom ezt az elindulnak valahol a történetben, amelyek egy közös cél felé haladnak. Kicsit gondolkodásra, kombinálásra ösztönzi a nézőt is.

Greeta   2017. 12. 18.

Sok apró történet adja az egész filmet. Különféle élethelyzetek, ki egyedül ki magányosan. Sokféle korosztály számára is élvezhető történet, remek zenék.

Carter Jenkinsnek meg kellett tanulnia gitározni a szerepe miatt.

(ps)

A forgatás 53 napig tartott.

(ps)

Jamie Foxx feljátszotta a filmhez a 'Quit Your Job' című dalát.