Valentin nap (2010)

Valentine's Day

Valentin nap

Puncs   2020. 03. 31.

Csak a sztárdömping miatt néztem meg. Egyszerű, kiszámítható romantikus vígjáték, de egyszer meg lehet nézni.

szaka123   2016. 01. 25.

Sztárdömping... Sok szálon futó cselekmény, ami valahol találkozik. Van ahol kiszámítható ki-kihez tart, van ahol meglepő a végkifejlet. Érdemes megnézni, első randira tökéletes! :)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Klasszikus romantikus vígjáték amit évente újranéz az ember, főleg ha szingli egy vagon csokival:D Több történetszál valentinnapját mutatja be a film és nekem a valentin nap buli szervező csajszié tetszett a legjobban aki végül összejött a sporttudósítóval a végére.

lolita13   2016. 10. 18.

Egyszerű, romantikus film ami tökéletes Valentin napot. Tele van híresebbnél híresebb szereplőket akik miatt már megéri megnézni egyszer-kétszer ezt a filmet.

Lonka   2017. 07. 25.

Jópofa ötletnek találom ezt az elindulnak valahol a történetben, amelyek egy közös cél felé haladnak. Kicsit gondolkodásra, kombinálásra ösztönzi a nézőt is.

Greeta   2017. 12. 18.

Sok apró történet adja az egész filmet. Különféle élethelyzetek, ki egyedül ki magányosan. Sokféle korosztály számára is élvezhető történet, remek zenék.

kevelin   2019. 06. 03.

errol a filmrol is ugyanaz a velemenyem mint a szilveszter ejjelrol. egy csomo sztart vonultat fel egy olyan sztorival ami egyebkent valoszinuleg a kutyat nem erdekelne. de mivel ekkora nevek vannak benne elviszi a filmet sot a sztorit is elvezhetove teszi. egyszer jo de a pasitoknak ne mutassatok meg :D

Carter Jenkinsnek meg kellett tanulnia gitározni a szerepe miatt.

(ps)

A forgatás 53 napig tartott.

(ps)

Jamie Foxx feljátszotta a filmhez a 'Quit Your Job' című dalát.

(ps)

Julia Roberts lemondott szerepéről A szív bajnokai (2009) című filmben, és inkább ebben vállalt szerepet. Ugyanakkor Sandra Bullock ebből a filmből szállt ki, és inkább A szív bajnokait választotta.

(ps)

Morley Clarkson szerepére Fernanda Romero neve is szóba került.

(ps)

Julia Robertset jól megfizették az alakításáért, egyrészt 3 millió dolláros honoráriumot kapott, másrészt a bvételek 3%-át, amivel együtt tíz millió körül járhat a gázsija.