Valentin nap

Valentine's Day

2022.07.06 akela70

opy

Gyatra utánzata az "Igazából szerelem" cimű filmnek.

2020.03.31 Puncs

Csak a sztárdömping miatt néztem meg. Egyszerű, kiszámítható romantikus vígjáték, de egyszer meg lehet nézni.

2016.01.25 szaka123

Sztárdömping... Sok szálon futó cselekmény, ami valahol találkozik. Van ahol kiszámítható ki-kihez tart, van ahol meglepő a végkifejlet. Érdemes megnézni, első randira tökéletes! :)

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus romantikus vígjáték amit évente újranéz az ember, főleg ha szingli egy vagon csokival:D Több történetszál valentinnapját mutatja be a film és nekem a valentin nap buli szervező csajszié tetszett a legjobban aki végül összejött a sporttudósítóval a végére.

2017.07.25 Lonka

Jópofa ötletnek találom ezt az elindulnak valahol a történetben, amelyek egy közös cél felé haladnak. Kicsit gondolkodásra, kombinálásra ösztönzi a nézőt is.

2017.12.18 Greeta

Sok apró történet adja az egész filmet. Különféle élethelyzetek, ki egyedül ki magányosan. Sokféle korosztály számára is élvezhető történet, remek zenék.

2016.10.18 lolita13

Egyszerű, romantikus film ami tökéletes Valentin napot. Tele van híresebbnél híresebb szereplőket akik miatt már megéri megnézni egyszer-kétszer ezt a filmet.

2019.06.03 kevelin

errol a filmrol is ugyanaz a velemenyem mint a szilveszter ejjelrol. egy csomo sztart vonultat fel egy olyan sztorival ami egyebkent valoszinuleg a kutyat nem erdekelne. de mivel ekkora nevek vannak benne elviszi a filmet sot a sztorit is elvezhetove teszi. egyszer jo de a pasitoknak ne mutassatok meg :D

2015.06.23 Curacao86

Több szereplő, több sztori, romantikus parádé és kiszámítható fordulatokkal teli klisés történet. De mégis jó, és az adott időszakban (február közepe), évente egyszer elmegy. Többször szükségtelen megnézni.

2016.07.25 feketerigous

Úgy gondoltam, hogy ha ennyi ismert hírességgel lesz teletömve a film, biztosan jó lesz, ennek ellenére egyáltalán nem győzött meg. Ha valaki megkérdezné, hogy miről szólt a film, nem tudnám érthetően elmagyarázni. Nem volt valósághű a történet, kiss... Több

2015.08.24 Norcsi59

Tipikus középszerű amerikai vígjáték ami középszerű poénokkal teli. Tulajdonképpen újdonságot nem ad de egyszeri nézésre szórakoztató lehet. Sokat ne várjatok tőle!

2015.01.27 Pillcsi

Hmm tipikus nyálas film amikor a végén minden jóra fordul,mindenki kibékül mindenkivel.Rohadt sok színész van benne,nem tudom követni melyik jelenet kinek az élete,rendesen összekeverednek a szállak,de azért Aston vicces mint mindig,Julia és Jessica csinosak mint mindig és Bradley itt is sármos férfi :D

2015.11.23 Jozzsef

Jó kis délutáni romantikus,összebújós filmecske. Tele van rengeteg jó színésszel mind egy egy bonyolult kapcsolatban élnek és ezekbe pillanthatunk bele,hogy ki hogyan éli meg a kapcsolatát.Vannak akiknek jobb külön,akik kibékülnek és akik egy örökre összekötik az életük. Kedv függő ez a film!

2016.02.25 BlaBlaBla

Az Igazából szerelemhez hasonló kis történetekből összeálló nagy sztori az persze jobb. Ettől függetlenül kedves, romantikus kis filmecske, hatalmas sztárparádéval.