A csókfülke 2 (2020)

The Kissing Booth 2

violet_hope11   2020. 08. 06.

Nem volt rossz, de nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Itt már a történetszálak jelentősen gyengébbek voltak. Nagyon hosszúnak és feleslegesnek éreztem a 2 órát. Ettől függetlenül kíváncsian várom a 3. részt és Elle döntését.

Kanyi96   2020. 07. 24.

Hat hol is kezdjem...tudtam hogy az lesz a vége hogy a két szerelmespár aki eltavolodott egymástol az ujraosszejon...tenyleg azzon imadkoztam hogy csak legyek rajta tul az elozetes alapján...de egyszer csak elkezdett erdekelni amit latok a szereplok kozti kemia...az a sok drama es valasztasi lehetoseg amit a foszereplottol lattunk tovább tanulas,parkapcsolat stb igy osszesegeben egy poppec kis pentek esti osszebujos romantikus filmnek tartom...es kivancsian varom a folytatast ;)

Di Canio   2020. 07. 31.

Jó ez a rész csak kicsit hosszú, ha láttad az elsőt akkor ezt sem érdemes kihagyni.

Jackob   2020. 08. 02.

A film teljesen átlagos, valahogy mégis szerethető, de azt azért tegyük hozzá, hogy lényegesen gyengébb, mint az első rész volt, remélem, a folytatásra azért összeszedi magát a forgatókönyvíró.

19kiko19   2020. 07. 28.

Nekem már egyszerűen az első rész is nagyon bejött, igencsak jól összeszedett film, annak ellenére, hogy az ember nem is gondolná, szerintem nagyon is tartalmas tud lenni, és tud olyan mondantó közvetíteni, amit a hétköznapokban is tudunk hasznosítani. Mindenképpen érdemes megnézni!

Fidos   2020. 07. 26.

Szuper romantikus komédia tinédzsereknek, de felnőttként is jól szórakoztam rajta. Kedves, vicces, szerethető. Nem láttam, az első részét, de azt hiszem, gyorsan pótolom ezt a hiányosságot.

thomino   2020. 07. 25.

Jaj, én konkrétan: imádtam ezt a filmet. Annyira szívfacsaró, viszont nagyon szórakoztató is, és persze a hangulatnak is megvannak a maga hullámvölgyei. Igazi élmény, gyerekek!

Joel Courtney
Joel Courtney