A csókfülke 2

The Kissing Booth 2

2023.07.13 Török389133

Kicsit gyengébb, mint az első rész, de nagyon hasonló. Aranyos, de nagyon sablonos.

2020.08.20 Szilonka

Sok újdonság nem volt az első részhez képest. A szinkron itt még idegesítőbb.

2020.08.24 indingo

Már eleve a csókfülke gondolatától kikészülök. A történeteben pedig egy csepp eredetiség sem volt, már a legelejétől kiszámítható, hogy mi lesz a vége.

2020.09.14 Lonka

Engem megérintett a film, talán jobban tetszett, mint az első rész. Ebben volt egy kis feszültség, egy kis küzdés a másikért.

2021.07.11 KCintia

Ugyanolyan jó, mint az első

Sokszor előfordul, hogy a filmeknél az első rész a legjobb, a többi részt pedig maximum csak elviseljük. Most végre elmondhatom, hogy van kivétel. Az tény és való, hogy sok újdonságot nem fog a néző látni, de tovább kísérhetjük ebben is mindenki életét, érzéseit. Nekem ez is nagyon tetszett.

2020.07.24 Kanyi

Hát, hol is kezdjem. Tudtam, hogy az lesz a vége, hogy a két szerelmespár, aki eltávolodott egymástól, újra összejön. Tényleg azon imádkoztam, hogy csak legyek rajta túl az előzetes alapján. De egyszercsak elkezdett érdekelni, amit látok, a szereplők... Több

2020.07.31 Di Canio

Jó ez a rész, csak kicsit hosszú, ha láttad az elsőt, akkor ezt sem érdemes kihagyni.

2020.08.06 violet_hope11

Nem volt rossz, de nekem az első rész sokkal jobban tetszett. Itt már a történetszálak jelentősen gyengébbek voltak. Nagyon hosszúnak és feleslegesnek éreztem a 2 órát. Ettől függetlenül kíváncsian várom a 3. részt és Elle döntését.

2020.09.27 Antónia

A 2. része sokkal jobban tetszett az elsőnél. Kicsit izgibb volt, és kíváncsi vagyok ezek alapján a folytatásra.

2020.07.25 thomino

Jaj, én konkrétan imádtam ezt a filmet. Annyira szívfacsaró, viszont nagyon szórakoztató is, és persze a hangulatnak is megvannak a maga hullámvölgyei. Igazi élmény, gyerekek!

2020.07.28 signeta

Nekem már egyszerűen az első rész is nagyon bejött, igencsak jól összeszedett film, annak ellenére, hogy az ember nem is gondolná, szerintem nagyon is tartalmas tud lenni, és tud olyan mondandót közvetíteni, amit a hétköznapokban is tudunk hasznosítani. Mindenképpen érdemes megnézni.

2020.08.02 Milán

A film teljesen átlagos, valahogy mégis szerethető, de azt azért tegyük hozzá, hogy lényegesen gyengébb, mint az első rész volt, remélem, a folytatásra azért összeszedi magát a forgatókönyvíró.

2020.07.26 Fidos

Szuper romantikus komédia tinédzsereknek, de felnőttként is jól szórakoztam rajta. Kedves, vicces, szerethető. Nem láttam az első részét, de azt hiszem, gyorsan pótolom ezt a hiányosságot.

2021.06.05 Garancz Zorka

A világ legjob filmje

Nagyon jó, már nagyon várom, hogy kijöjjön a 3. rész, imádom, ilyen jó filmet még sosem láttam.