Csekély esély

Csekély esély

Long Shot
ANdraS

Charlotte tiniként ismerte meg a tőle fiatalabb Fredet, akinek azonnal megtetszett a szemrevaló gyerekcsősz. A teljesen eltérő habitusú kamaszok felnőttként külön utakon jártak. Charlotte-ot a politika világa szippantotta be, Fred pedig sikeres publicistaként tengette mindennapjait. Évekkel… Több

Rendező: Jonathan Levine
Forgatókönyvíró: Dan Sterling, Elizabeth Hannah
Premier (HU): 2019.06.20.
Forgalmazó: Freeman Film

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Gyenge próbálkozás, értjük, hogy mit akar az alkotó mondani, csak éppen ahogy mondja, az annyira hitvány, hogy nem igazán ragadja meg a nézőt a történet. Komolytalan, és nem értem, Charlize Theron hogy vállalta ezt el.

2020.05.27 Artemisia

Középszerű klasszikus

Klasszikus, cukortól csöpögő hollywoodi romantikus film. A kitaposott ösvényen halad, a műfaj klasszikus elemeit használja. A témájában nem úttörő alkotás, viszont érdekes, mert felcseréli a szerepeket; itt a nő, Charlotte befolyásos politikus, a fé... Teljes kritika

2019.08.16 indingo

Rém közönséges film volt, nem pont erre számítottam. A története helyenként erőltetett. A két főszereplő nagyon nem illett egymáshoz és én a kémiát sem éreztem közöttük.

2020.04.27 BoBamburg Nézhetetlen

Borzalmas film, nagyjából fél órát tudtam nézni mielőtt kikapcsoltam. Pedig bírom Seth Rogen filmjeit általában, de ez nagyon mellé ment. Pocsék poénok, gyenge történet és még unalmas is.

2019.08.06 erare

Nem olvastam jó kritikákat a filmről, s pont ezért gondoltam úgy, hogy megnézem. Az utóbbi időben többször jártam már úgy, hogy a negatív hangulatú kritikákkal ellentétben nekem tetszett az adott film. Sajnos, most a filmeket lehúzó vagy éppen egekbe... Több

A film összbevétele 53 613 308 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 53 606 224 forintot termelt. A hazai mozik összesen 36 186 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Charlize Theron egy interjúban elmondta, hogy azért olyan rövid (10 másodperc) a szexjelenetük Seth Rogennel, mert aznap nagyon fáradt volt és nem szerette volna húzni az időt.Szerző: Artemisia

Seth Rogen egy interjúban elmondta, hogy miután Andy Serkis igent mondott a szerepre, a színész elkezdte őt bombázni az ötleteivel arra vonatkozóan, hogyan nézzen ki a karaktere. A dologból végül az lett, hogy Serkist a jelenetek előtt órákig kellett sminkelni, de Rogen, aki egyúttal producere is a filmnek, egyáltalán nem szólt bele Serkis elképzeléseibe. Szerző: hp

A Csekély esély Seth Rogen és Randall Park ötödik közös filmje a Rossz szomszédság, a The Interview, a Három király tesó - A szenteste grálja és A katasztrófaművész után. Szerző: hp

A film két színésze, Paul Scheer és June Diane Raphael, aki Maggie-t alakítja, a való életben házastársak. Szerző: hp

Micsoda férfi
Egyszóval a Csekély esély ha meg nem is újítja a romantikus komédia műfaját (a nagy klasszikusnak számító Sztárom a páromban láthattuk már a sikeres nő – átlagos pasi felállást), mindenképpen kiemelkedik a műfaj idei mezőnyéből és kellemes kikapcsolódást kínál. Több

(2019. 06. 27.)
Mit akar a legmenőbb női politikus ettől a nagypofájú újságírótól?
A Rogen-filmektől megszokott, politikailag inkorrekt humor pedig akkor is felrázott, mikor kezdtem volna ráunni a romkom-klisék szerint haladó cselekményre. Több

(2019. 06. 21.)
Korántsem tökéletes, de nagyon szerethető romkommal van dolgunk, aminek még a feleslegesen direkt politikai be- és kiszólásokat és a totálisan elszállt, nehezen hihető fordulatokat is meg lehet bocsátani. Több

(2019. 06. 21.)
A Csekély esély végre egy valóban jól sikerült romantikus vígjáték, mely nem csak megnevetett, de mer olyan témákat is feszegetni, mint a Fehér Ház diplomáciai ügyei és korunk legsürgetőbb problémája, a környezetvédelem, melynek egyik legfőbb kulcsszereplője az Amerikai Egyesült Államok. Több

Értékelés: 8.3/10
(2019. 06. 23.)
A Csekély esély nagyszerű választás lehet azoknak a moziszerető nézőknek, akik szeretik a könnyed, de annál humorosabb beszólásokkal tarkított filmeket. Több