Csekély esély

Long Shot

Vox.hu
2019/06/21

Korántsem tökéletes, de nagyon szerethető romkommal van dolgunk, aminek még a feleslegesen direkt politikai be- és kiszólásokat és a totálisan elszállt, nehezen hihető fordulatokat is meg lehet bocsátani. Több

Artsomnia
2019/06/21

A Csekély esély végre egy valóban jól sikerült romantikus vígjáték, mely nem csak megnevetett, de mer olyan témákat is feszegetni, mint a Fehér Ház diplomáciai ügyei és korunk legsürgetőbb problémája, a környezetvédelem, melynek egyik legfőbb kulcsszereplője az Amerikai Egyesült Államok. Több

Revizoronline.com

Micsoda férfi
Egyszóval a Csekély esély ha meg nem is újítja a romantikus komédia műfaját (a nagy klasszikusnak számító Sztárom a páromban láthattuk már a sikeres nő – átlagos pasi felállást), mindenképpen kiemelkedik a műfaj idei mezőnyéből és kellemes kikapcsolódást kínál. Több

Filmezzunk.hu
2019/06/23

Értékelés: 8.3/10
A Csekély esély nagyszerű választás lehet azoknak a moziszerető nézőknek, akik szeretik a könnyed, de annál humorosabb beszólásokkal tarkított filmeket. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2019/06/23

Értékelés: 7.5/10
Az esélytelenek nyugalmával
Egy igazi agykikapcsolást igénylő, kellemes élménnyel szolgáló film, mely műfaján belül még így is a jobb darabok között lesz felemlegetve a későbbiekben. Több

24.hu
2019/06/27

Mit akar a legmenőbb női politikus ettől a nagypofájú újságírótól?
A Rogen-filmektől megszokott, politikailag inkorrekt humor pedig akkor is felrázott, mikor kezdtem volna ráunni a romkom-klisék szerint haladó cselekményre. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!