Érdekességek: Csekély esély (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Seth Rogen egy interjúban elmondta, hogy miután Andy Serkis igent mondott a szerepre, a színész elkezdte őt bombázni az ötleteivel arra vonatkozóan, hogyan nézzen ki a karaktere. A dologból végül az lett, hogy Serkist a jelenetek előtt órákig kellett sminkelni, de Rogen, aki egyúttal producere is a filmnek, egyáltalán nem szólt bele Serkis elképzeléseibe.

A Csekély esély Seth Rogen és Randall Park ötödik közös filmje a Rossz szomszédság, a The Interview, a Három király tesó - A szenteste grálja és A katasztrófaművész után.

A film két színésze, Paul Scheer és June Diane Raphael, aki Maggie-t alakítja, a való életben házastársak.

A film mindhárom főszereplője, Charlize Theron, Seth Rogen és Bob Odenkirk is játszott a Vissza a gyökerekhez valamelyik évadában, azonban nem volt közös jelenetük.

A Csekély esély világpremierje 2019. március 9-én volt a South by Southwest filmfesztiválon.

A film a premierhétvégéjén a harmadik helyen kezdte meg a mozis szereplését az amerikai bevételi toplistán. A Csekély esély 2019. májusáig 40 milliós bevételt termelt világszerte.

A filmet lelkesen fogadták a kritikusok. A Csekély esély jelenleg 248 szemlézett cikket követően 81 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2019. május).