Csekély esély

Long Shot

2020.12.28 Ildikó Bacskai

Gyenge próbálkozás, értjük, hogy mit akar az alkotó mondani, csak éppen ahogy mondja, az annyira hitvány, hogy nem igazán ragadja meg a nézőt a történet. Komolytalan, és nem értem, Charlize Theron hogy vállalta ezt el.

2020.05.27 Artemisia

Középszerű klasszikus

Klasszikus, cukortól csöpögő hollywoodi romantikus film. A kitaposott ösvényen halad, a műfaj klasszikus elemeit használja. A témájában nem úttörő alkotás, viszont érdekes, mert felcseréli a szerepeket; itt a nő, Charlotte befolyásos politikus, a fé... Teljes kritika

2019.08.16 indingo

Rém közönséges film volt, nem pont erre számítottam. A története helyenként erőltetett. A két főszereplő nagyon nem illett egymáshoz és én a kémiát sem éreztem közöttük.

2020.04.27 BoBamburg Nézhetetlen

Borzalmas film, nagyjából fél órát tudtam nézni mielőtt kikapcsoltam. Pedig bírom Seth Rogen filmjeit általában, de ez nagyon mellé ment. Pocsék poénok, gyenge történet és még unalmas is.

2019.08.06 erare

Nem olvastam jó kritikákat a filmről, s pont ezért gondoltam úgy, hogy megnézem. Az utóbbi időben többször jártam már úgy, hogy a negatív hangulatú kritikákkal ellentétben nekem tetszett az adott film. Sajnos, most a filmeket lehúzó vagy éppen egekbe... Több

2019.06.23 Ms. Akárki

Aranyos éa egyben elmebeteg jó poénos vígjáték, ami főként a színészeknek tudható be. Charle Theron és Seth Rogen között nagyon jól működött a kémia a vásznon. Klasszikus romkom.

2020.08.19 ANdraS

Nagyon jónak sikeredett romantikus vígjáték

Nem is vártam volna, de ez a film jól működött. Sőt, hogyan lehet, hogy ennyire elhittem, hogy Charlize beleszeretett ebbe az undok Seth Rogenbe? Hisz erről van szó egy igazi szerelemnél. Ha a másik pont azokat az helyeket tölti ki, amelyek annyira fájtak és üresen segítségért kiáltottak, akkor kinézhet ő bárhogyan, nem az a fontos. Mert ha elvesztenéd, megint annyira fájna, hogy nem teljes az életed. És ezt nagyon aranyosan, kedvesen bizonyítja a Csekély esély.

2019.09.19 TomÁcs

A történet helyes lehetett volna, de az alpári stílus eléggé elrontotta az összképet. Kár érte.

2019.10.28 VvV

Nekem nem volt hihető a történet. A szereplők eljátszották és megkapták érte a zsét, de nem hittem el amit láttam.

2019.12.27 rainman

Rogen-Theron hihetetlen párosa

Kellemes meglepetés volt ez a film! Nem eget rengető, nem váltja meg a világot, nem reformálja meg a romantikus vígjáték műfaját, de ad egy kellemes két órát. Ráadásul az ilyen klasszikus jellegű romantikus darabokból manapság igencsak híján vagyunk, különösen jól esett! Nem hittem volna, hogy egy Seth Rogen-Charlize Theron páros működhet egy ilyen jellegű filmben, de kellemesen kellett csalódnom! Seth Rogen ugyanolyan hülye, mint szokott lenni, de egy cseppet megmutatja azért romantikus vénáját is (fene se gondolta, hogy van neki olyan), Charlize Theron pedig ennyire gyönyörű tán még sosem volt! Időnként átcsap ugyan fárasztóba, de egyes jelenetek, pl. a Micsoda nő betétdalára előadott tánc (Roxette – It must have been love), visszarántják a nézőt a romantikus állapotba! Sosem lesz belőle egy akkora klasszikus, mint a Micsoda nő!, vagy a Notthing Hill – Sztárom a párom, de kellett már egy ilyen szórakoztató, hagyományos romantikus komédia!

2019.08.17 Lonka

Nem minden a külső. Egy macis pali is kifoghat bomba nőt. És nem csak a filmekben. Jó poénok voltak a filmben, Seth Rogen hozta tőle elvárhatót.

2020.10.26 Annuska

Nem csekély esély. Semmilyen esély. A története súrolja a nézhetetlen kategóriát. Szörnyű párbeszédek voltak benne.

2019.06.20 RókaÚr

Őszintén szólva nem sokat vártam ettől a filmtől, de Seth Rogen és Charlize Theron párosa hihetetlenül jól működik a filmben. Nagyon egyedi romantikus vígjáték, amely szerintem képes túllépni minden szokásos műfaji klisén.

2020.09.17 Tanovszky

Közönséges, alpári, nem vicces

Iskolapéldája, hogy hogyan degradálja és építi le a mai Hollywood a fehér férfi mintát tudatosan.