Holiday

Kate Winslet
Cameron Diaz
Kate Winslet
Cameron Diaz

Iris reménytelenül beleszeretett kollégájába, akivel ugyan viszonyt folytatnak, de a férfi nem viszonozza érzéseit. A karácsonyi bulin bejelenti, hogy eljegyezte egy közös kolléganőjüket. Amanda is rájön, hogy a barátja hűtlen volt hozzá, és szakít a férfival. A lányok – egymástól távol – úgy… Több

Rendező: Nancy Meyers
Író: Nancy Meyers
Premier (HU): 2006.12.14. | SkyShowtime (2023.02.14.) | Netflix (2023.09.01.)

2022.11.18 Filmimado

Fantasztikus film.

Nagyon, nagyon jó film. Nagyon jó karakterek, nagyszerűen vezetett cselekményszál, érzelmes pillanatok, és nagyon jó filmzene. Nagyon jó színészi alakítások, főleg Kate Winslet részéről (de őszintén szólva, mindenki nagyon jól játszott benne). Fantasztikus film.

2018.01.15 Artemisia

A film cselekménye lassan folydogál, nem szolgál sok fordulattal ,történéssel vagy bonyodalommal, nem egy pontos unalmas is. Az alapsztori elég átlagos, a karakterek sem valami nagy számok. Romantikából, erős érzelmi hullámzásból és női lélekrajzból... Több

2018.06.05 mamiéstöti2

Nem vártam túl sokat a filmtől, de szerintem elég jól sikerült. Tetszik az alapötlet és Jack Black játéka is emlékezetes marad számomra, a többiek viszont nem emelkedtek ki.

2017.04.12 indingo

Olyan igazi szívmelengető alkotás, amelytől máris szerelmes lesz az ember. :) Aranyos a története a házcserével és azzal, hogy mindenki a másik lakhelyén lel szerelemre.

2021.10.08 Klauka89

Nem múlhat el karácsony nélküle

Ez a film jelenti nekem a karácsony közeledtét. Számomra kötelező darab. Minden évben megnézem még az előkészülési időszakban, hangolódáshoz. Annyira kedves és szívet melengető a történet, a kis kuckós Perth-i házikócska, na meg a hatalmas amcsi fényűzés szépen feldíszítve. Cameron Diaz, Kate Winslet és Jack Black azért nem rossz stáblista, a kis öreget is nagyon bírtam benne.

Kate Winslet ebben a filmben használhatta először az igazi, brit akcentusát.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Jude Law kedvenc jelenetei azok voltak, mikor Graham lányaival játszott.Szerző: mamiéstöti2

A Graham lányait játszó színészeknek ez volt az első munkájuk.Szerző: mamiéstöti2

Iris és Miles videotékás jelenetében is jócskán akad improvizáció.Szerző: mamiéstöti2

(2018. 04. 19.)
A Holidayt szívből ajánljuk fiataloknak, felnőtteknek, szülőknek, párkeresőknek, időseknek és mindenkinek, aki szeret szellemes, intelligens, szórakoztató és romantikus történetekben elmélyedni az ünnepek alatt. Több