Holiday

The Holiday

2022.11.18 Filmimado

Fantasztikus film.

Nagyon, nagyon jó film. Nagyon jó karakterek, nagyszerűen vezetett cselekményszál, érzelmes pillanatok, és nagyon jó filmzene. Nagyon jó színészi alakítások, főleg Kate Winslet részéről (de őszintén szólva, mindenki nagyon jól játszott benne). Fantasztikus film.

2018.01.15 Artemisia

A film cselekménye lassan folydogál, nem szolgál sok fordulattal ,történéssel vagy bonyodalommal, nem egy pontos unalmas is. Az alapsztori elég átlagos, a karakterek sem valami nagy számok. Romantikából, erős érzelmi hullámzásból és női lélekrajzból... Több

2018.06.05 mamiéstöti2

Nem vártam túl sokat a filmtől, de szerintem elég jól sikerült. Tetszik az alapötlet és Jack Black játéka is emlékezetes marad számomra, a többiek viszont nem emelkedtek ki.

2017.04.12 indingo

Olyan igazi szívmelengető alkotás, amelytől máris szerelmes lesz az ember. :) Aranyos a története a házcserével és azzal, hogy mindenki a másik lakhelyén lel szerelemre.

2021.10.08 Klauka89

Nem múlhat el karácsony nélküle

Ez a film jelenti nekem a karácsony közeledtét. Számomra kötelező darab. Minden évben megnézem még az előkészülési időszakban, hangolódáshoz. Annyira kedves és szívet melengető a történet, a kis kuckós Perth-i házikócska, na meg a hatalmas amcsi fényűzés szépen feldíszítve. Cameron Diaz, Kate Winslet és Jack Black azért nem rossz stáblista, a kis öreget is nagyon bírtam benne.

2017.07.11 Deku

Nagyon jó szó rá, hogy szívmelengető kis mű. Nem csak a karakterek azok akik elérik ezt a hatást, persze főként azért ők, de maga a karácsonyi hangulat sokat dob a filmen.

2018.06.01 Berto49

Nem vagyok a műfaj kimondott rajongója, de ez a Nancy Meyers rendezés végig lekötött. A rendezőnőnek sok köze van a filmhez; ő írta a forgatókönyvet, valamint a pénzét is belefektette. Nem bukott rajta, sőt… Karácsony még nagyon messze van, de függet... Több

2017.05.23 Szilonka

Helyes, kedvelhető romantikus múvi, egy szívmelengető történettel. Már többször láttam, de megúnhatatlan.

2019.05.17 Ms. Akárki

Imádom ezt a filmet főleg karácsony tájékán. Szomorú és egyben boldog is ez a film. Bemutatja az dolgok árnyoldalát is. Kate Winslet az egyik kedvenc színésznőm és itt sem csalódtam benne. Az ő szerelmi szála tetszik a legjobban a zeneszerző Jack Black-el. Imádnivalók.

2017.10.21 Bazzzsi

Kedves, romantikus karácsonyi hangulatú film. Érdekes a két szálon futó történet, amely több helyen is összekapcsolódik és, hogy a két főszereplő színésznőnek ha jól emlékszem, nincs is közös jelenete.

2018.04.14 TomÁcs

A kedvenc romantikus filmem. Több kapcsolat is előtérbe kerül, igazán érzelmes kis darab. A nagy hidegben kötelező. Az Oscar díjas öregúr története is nagyon helyes.

2018.05.14 Filmelemző

Nancy Meyers rendezőnő egy remek, romantikus, vicces és könnyed kis filmet hozott össze Jude Law, Kate Winslet és Cameron Diaz főszereplésével. Nagyon tetszett, noha tipikus "női fim", azaz nő készítette nőknek eltúlzott érzésekkel, felfokozott szenv... Több

2018.12.27 VvV

Karácsonykor kötelező. Helyes a története, nagyon érzelmes, de a humora is a helyén van.

2021.09.23 Ildikó Bacskai

Karácsonykor számomra kihagyhatatlan, szuper cuki vígjáték, és szívet melengető romantikus film egyben. Hans Zimmer zenéi rengeteget emelnek a film élvezhetőségén a parádés szereposztás mellett. Abszolút azt hozza, amit az ember egy karácsonyi kakaó mellett szeretne bebugyolálva nézni. :D