Holiday

The Holiday

2017.07.31 czigler.nora

Szerintem szép és romantikus film, jó pár vicces fordulattal. És persze Jude Law...

2018.11.13 iq.csabi

Egyedi történet, jó szereplőkkel és karakterekkel.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Kedves, aranyos, humoros, igazi romantikus film. A szereplők jól hozzák a karaktereket, a története jópofa. Persze ki lehet találni a végét, és a nagy egymásra találásokat.

2019.01.24 Érdeklődő

Szívmelengető!

Na gyerekek, ha egy igazán jó kikapcsolódásra vágytok, akkor ezt a mozgóképet ajánlom a figyelmetekbe. A történet két magányos csajszi szívpezsdítő eseményeit eleveníti meg, de nem akárhogyan, hanem vicces és szerethető módon. A történet folyama alatt végig csak a derű és a vidámság jelenik meg a vásznon. Ha a filmre gondolok, mindig elmosolyodom. Nézzétek meg, nem fogtok csalódni!

2017.12.29 authorgirlll

Néha csak helyet kell cserélnünk egy idegennel, hogy megtaláljuk az igazit. Igazi csajos estékre való film, amikor kell egy jó film ez ott van. Érdekesen mutatja be mások életét és azt , hogy egy kivül álló hogyan lát minket és milyen amikor rájön a másik élete sem tökéletes.

2018.07.06 oneminute

Jó kis csöpögős vígjáték egy hosszú téli estére. Sok mondanivalója nincs, de ha unatkozol, az időt el lehet vele tölteni.

2016.10.06 adamkatka

Annak idején moziban láttam, most pedig újra néztem tvben, és ugyanazt a felemelő élményt nyújtotta mint akkoriban. Imádtam Jud Law és Cameron Diaz párosát, lenyűgöző alkotás. :-) nem tudom megunni.

2016.04.27 mrfaktor

Kellemes karácsonyi, romantikus vígjáték, amiben remek színész gárdát sikerült összehozni. Érdekes a története is, a házcserés helyzet sok bonyodalomhoz tud vezetni. A zenéjét én külön kiemelném, ugyanis a mai napig szívesen hallgatom.

2015.05.27 VenuszProjekt

Szerettem nagyon ezt a filmet! Bár szinte nyilvánvaló volt a történet végkifejlete, az odáig vezető út igenis, nagyon kellemes volt! Tetszett, hogy az események két szálon futnak, és hogy mindkét színésznő remekül játszotta a neki szánt szerepet! Számomra teljesen meggyőző volt az egész. Szívesen megnézném újra!

2016.10.13 tiszaizsofi

Szívesen megnézem többször is a filmet mert megfelelő arányban van benne a humor , a dráma és a romantikus jelenetek, a két színész nagyon összeillő párost alkot. Igazi jó kikapcsolódást ezért érdemes megnézni.

2019.01.13 tooker

A sablonok ellenére nagy kedvencem volt, még annak idején moziban láttam. Tetszett Cameron Diaz és Jude Law párosa, előtte elképzelhetetlennek tartottam őket együtt...

2017.05.02 Wolowitz

Igazán szerethető romantikus filmről van szó. Nekem nagyon tetszett ez a felállás, kellemesen humoros és hát Jack Black mivel egyik kedvencem nem is volt kérdés, hogy szerethető filmet kapunk.

2015.06.14 pindurcat

Akár jó film is lehetne, Cameron Diaz nélkül. Nem tetszett a karaktere, erőltetett volt és nem hiteles. Nem tudtam azonosulni vele. A sztori ötletes, és Kate Winslet azért némiképp kárpótolt.

2015.05.07 bambula

Barátnőkkel megnézős film, nem kell tőle várni semmi világmegváltót. Én imádok mindent Kate Winslettel, ellensúlyozza Cameron Diaz érthetetlen jelenlétét. Jaj ha nekem is lehetne egy ilyen kis házikóm az erdő szélén!