Lonka   2017. 07. 23.

A kezdeti nyűg, hogy melyik palit válassza a csaj elég hamar megoldódott, ami értelmetlen volt. Helyenként vicces, de nem túl érzelgős, egy könnyed délutáni film.

Filmelemző   2018. 05. 06.

Jópofa, romantikus, vicces, eredeti. Különösen azok számára, akik hozzám hasonlóan belekóstoltak már abba, hogy milyen nehéz felnőtt fejjel párt keresni. Viccel, romantikával viszont sikerülhet. Ebben a filmben ezt Diane Lane és John Cusack bizonyítják be nekünk (és maguknak). A film erőssége a sok vicces dialógus és maga Cusack, aki valósággal sziporkázik, mint idealista, romantikus párkereső. Szórakoztató kis filmecske, de elsősorban a 30-as és 40-es korosztályok számára. Ez alatt unalmasnak, felette érdektelennek találják. Értékelésem: 8/ 10 pont.

hongkong2   2016. 05. 09.

Nagyon jó film, nekem bejött. Először nehezen találkoztak a főszereplők, de aztán összejöttek végül is.

issue   2015. 12. 07.

Nekem nem igazán jött be, egy picit klisésnek találtam és a cselekmény sem nagyon kötött le. Voltak persze jó poénok benne, de ez a romantikus szál eléggé elhanyagolt, a karakterek egyszerűen csak egymásnak vannak erőltetve. Egyszer meg lehet nézni ugyan, de ezen felül eléggé felejthető.

duhaj   2015. 09. 17.

Nagyon kellemes romantikus film, amit a pároddal simán megnézhettek együtt bármikor. Egy jól megírt történet, jó karakterekkel, ami egyáltalán nem idegesítő vagy nyálas, hanem egy gyönyörű képet ad az emberek közötti kapcsolatokról, mindezt egy pici humorral is megfűszerezve. Csakis ajánlani tudom. :)

Christopher Plummer
Bobby Coleman