Kutyátlanok kíméljenek

Must Love Dogs
Videók

2022.01.17 Fikatours_blogger

Érzéki jeligére

Végy néhány szimpatikus színészt (nem árt, ha sztárok)! Tedd őket egy hangulatos környezetbe, és a biztonság kedvéért szerepeljen benne kutya is! Nem baj, ha nem túl eredeti a sztori, zabálni fogják az emberek. Én is bekajáltam.

2020.10.10 Bazzzsi

Mikor még John Cusack volt a sztár. Nagyon sok jó filmje volt, ez az egyik. Aranyos történet, kis romantikus összefűzve egy kutyás vonallal.

2018.05.06 Filmelemző

Jópofa, romantikus, vicces, eredeti. Különösen azok számára, akik hozzám hasonlóan belekóstoltak már abba, hogy milyen nehéz felnőtt fejjel párt keresni. Viccel, romantikával viszont sikerülhet. Ebben a filmben ezt Diane Lane és John Cusack bizonyítj... Több

2017.07.23 Lonka

A kezdeti nyűg, hogy melyik palit válassza a csaj elég hamar megoldódott, ami értelmetlen volt. Helyenként vicces, de nem túl érzelgős, egy könnyed délutáni film.

2016.05.09 hongkong2

Nagyon jó film, nekem bejött. Először nehezen találkoztak a főszereplők, de aztán összejöttek végül is.

2015.09.17 duhaj

Nagyon kellemes romantikus film, amit a pároddal simán megnézhettek együtt bármikor. Egy jól megírt történet, jó karakterekkel, ami egyáltalán nem idegesítő vagy nyálas, hanem egy gyönyörű képet ad az emberek közötti kapcsolatokról, mindezt egy pici humorral is megfűszerezve. Csakis ajánlani tudom. :)

2015.12.07 issue

Nekem nem igazán jött be, egy picit klisésnek találtam és a cselekmény sem nagyon kötött le. Voltak persze jó poénok benne, de ez a romantikus szál eléggé elhanyagolt, a karakterek egyszerűen csak egymásnak vannak erőltetve. Egyszer meg lehet nézni ugyan, de ezen felül eléggé felejthető.