Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?

Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?

How to Lose a Guy in 10 Days
Kate Hudson

Andie Anderson (Kate Hudson) a Nőmérő magazin "Hogyan"-rovatának írója, hétről hétre tanácsokkal látja el a magazin olvasóit, ám titkon arra vágyik, hogy komoly gazdasági és politikai témákról írhasson. Elérkezik számára a nagy esély: ha megírja ezt a kiemelkedő sztorit, előléptetést kap, és… Több

Rendező: Donald Petrie
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2003.05.08.

2022.03.02 vajafejeden

Kate Hudson az egyik kedvenc színésznőm. Mindig bájos, életteli figurákat alakít. Általában jó filmekben játszik, ebben sem csalódtam, nagyon vicces volt, ahogy az orránál fogva vezette a pasit.

2017.04.15 indingo

Durva, hogy lassan 15 éves a film. Már többször láttam, néhány évente nézhető darab. Egy romantikus-vicces film, ahol összecsap férfi és nő.

2017.02.10 ArpiHajdu és Réci

A Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? kategóriájában az egyik legszórakoztatóbb történet. Legalábbis a film első fele, ami arról szól, hogyan szívatják keresztbe egymást a főszereplők. Ami az Andie-féle fogadást illeti, szerintem érdekes fel... Több

2017.08.30 Deku

Kegyetlenül eltalált film lett ez, nem tudok rá rosszat mondani az egész film nagyon egyben volt. Külön tetszett az, hogy időt fordítottak a karaktereket. Mindenki nézze meg nyugodtan.

2017.12.09 dailyfilmsan

A tipikus kapcsolatbuktató gyorstalpaló előtt állsz ha elgondolkodtál azon, hogy megnézd ezt a filmet. Minden bizonnyal egy idegesítő és vinnyogós csaj fog benne szerepelni. De ettől lesz a film igazán jó. Nem csöpög túlságosan az érzelmekben inkább kifigurázza azt, de tévedés neessék ez ízig vérig romantikus film.

Adam Goldberg és Matthew McConaughey 10 évvel korábban már játszottak közös filmben, méghozzá a Tökéletlen időkben, 1993-ban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kate Hudson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Lana a gálán Chanelle-ruhát viselt, de a gyémánt tiara is valódi volt.Szerző: kázsé

A jelenetet, mikor Andie megzavarja a pasis estét, Kate Hudson szinte teljesen improvizálta.Szerző: kázsé