Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? (2003)

How to Lose a Guy in 10 Days

Ms. Akárki   2019. 07. 29.

Különleges romantikus vígjáték. Isteni és jók a poénok. A színészgárda is renkívülinek bizonyult. Kissé ugyan tipikus a történet alapja, de kellemes volt végignézni ahogy a cikk miatt Matthew McConaughey és Kate Hudson összegabalyodik. Remek köztük a szikra a filmvásznon.

indingo   2017. 04. 15.

Durva, hogy lassan 15 éves a film. Már többször láttam, néhány évente nézhető darab. Egy romantikus-vicces film, ahol összecsap férfi és nő.

ArpiHajdu és Réci   2017. 02. 10.

A Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? kategóriájában az egyik legszórakoztatóbb történet. Legalábbis a film első fele, ami arról szól, hogyan szívatják keresztbe egymást a főszereplők. Ami az Andie-féle fogadást illeti, szerintem érdekes fel... több»

Deku   2017. 08. 30.

Kegyetlenül eltalált film lett ez, nem tudok rá rosszat mondani az egész film nagyon egyben volt. Külön tetszett az, hogy időt fordítottak a karaktereket. Mindenki nézze meg nyugodtan.

dailyfilmsan   2017. 12. 09.

A tipikus kapcsolatbuktató gyorstalpaló előtt állsz ha elgondolkodtál azon, hogy megnézd ezt a filmet. Minden bizonnyal egy idegesítő és vinnyogós csaj fog benne szerepelni. De ettől lesz a film igazán jó. Nem csöpög túlságosan az érzelmekben inkább kifigurázza azt, de tévedés neessék ez ízig vérig romantikus film.

hszpp   2017. 02. 02.

Bármikor nézhető film. Akár a csajokkal összegyűlünk egy estére,akár a párommal,de még a srácok is néha megszokták nézni....:) Szórakoztató,kicsi romantikával,pont annyival,amennyi kell:)

MP170506   2017. 07. 12.

A mai napig újra nézem ezt a filmet, ha tehetem. Szerintem jó a humora, jó a történet és a színészek is jól játszanak.

Kate Hudson

Adam Goldberg és Matthew McConaughey 10 évvel korábban már játszottak közös filmben, méghozzá a Tökéletlen időkben, 1993-ban.

Kate Hudson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Lana a gálán Chanelle-ruhát viselt, de a gyémánt tiara is valódi volt.

(kázsé)

A jelenetet, mikor Andie megzavarja a pasis estét, Kate Hudson szinte teljesen improvizálta.

(kázsé)

A színészek számos alkalommal improvizáltak, köztük a "családi album" jelenetet is.

(kázsé)

Mintegy 14 millió dollár értékű ékszert kölcsönöztek a filmhez.

(kázsé)

Andie barátai, Michele és Jeanine a könyv szerzői (Michele Alexander és Jeannie Long) után kapták a nevüket.

(kázsé)

Andie "Isadora" nevű gyémánt nyaklánca körülbelül 5 millió dollárt ér.