Anyám nyakán (2006)

Failure to Launch

indingo   2017. 10. 07.

Átlagos amerikai romantikus filmecske, neves szereplőkkel megtűzdelve. A története sablonos, néhol humoros és kiszámítható. Egynek elmegy, ha nincs más.

TomÁcs   2018. 04. 20.

McCanaoughey és Ker Bredsó nekem nem összeillő pár. Mint a tűz és a víz. A története amúgy nem volt rossz. Voltak benne egész humoros jelenetek, de az első ok eléggé zavart.

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Tipikus romantikus vígjáték egy kis csavarral. De kifejezetten szórakoztatónak találtam. Sarah Jessica Parker egyik legaranyosabb romkomja. Nagyon jó az alapgondolat, hogy miként lehetne anyuci pici fiát rávenni hogy elköltözzönXD

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Jó is az a mamahotel. Én jót mulattam a filmen, akinek van hasonló cipőben járó ismerőse vagy éppen ő maga van ilyen helyztben megtalálja a szépet a filmben.

NFG   2018. 03. 28.

Hú hát én jó párszor láttam már! Valahogy nem tudtam még megunni! Szerintem nagyon szórakoztató! És külön tetszik, hogy nem csak egy sztori van a fő történeten belül! Így néha vált mondjuk két szerelmi történet között!

Al szerepére eredetileg Robert Duvallt választották.

Brooke Shields, Tori Spelling és Reese Witherspoon egyaránt visszautasították Paula szerepét.