27 idegen igen

Malin Akerman
Edward Burns
James Marsden
Katherine Heigl

Jane egy segítőkész és fiatal nő, aki folyton esküvőkre és lakodalmakra jár, ám a saját kapcsolatai sehová sem tartanak. Titkon szerelmes a főnökébe, aki azonban Jane húgába, Tessbe szeret bele. Egy nap Jane két esküvő között ingázik, amikor találkozik Kevinnel, a riporterrel, aki… Több

Premier (HU): 2008.03.20.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom. Klasszikus romantikus film Katherine Heigl humorával fűszerezve. James Marsden is tökéletes választás volt az újságírónak. Nagyon jól működik köztük a kémia.

2017.02.05 hszpp

Számomra nagyon kedves ez a film, pedig mar vagy 100x láttam. Romantikus,vicces drama,de nem a csöpögős verzióban, szerencsére. A főszereplő holgyike igen nagy kedvencem,ügyes,s kedves színészi játéka van minden filmben.

2018.07.23 Norbi

Kellemes hangulatú, alacsony költségvetésű romantikus film. Nekem nem volt nyálas, erőltetett , de maradandót sem alkotott a rendező. Egyszer meg lehet nézni.

2017.12.30 Greeta

Igazi csajos film, ki ne ábrándozott volna más a saját esküvőjéről. Könnyed és humoros film, igazi érzelem bonbon. A vége a sok-sok koszorúslánnyal nagy poén.

2015.09.24 Zsceeeka

Tipikus romantikus vígjáték, nem nyújt semmi különösebb extrát, a színészi teljesítmény átlagos, egyszóval az egész film átlagos. Azért egyszer megnézhető, vannak gyengébbek.

Katherine Heigl egy pár hónappal fiatalabb Malin Akermannál, aki a nála sokkal fiatalabb húgát játssza.Szerző: kázsé

Amíg Jane és Kevin a bárban vannak egy Josh Kelly szám szól a háttérben. A való életben Josh Kelly Katherine Heigl férje.Szerző: kázsé

A jelmezfelelősök bajban voltak a forgatáskor, mert az eredeti ruhák mind nagyon jól álltak Katherine Heiglnek a színésznő remek alakja miatt, és csak nagyon nehezen tudtak olyan ruhákat tervezni, amelyek rosszul álltak rajta. Szerző: kázsé

Néhány moziba a plakátok azzal a hamis címmel kerültek ki, hogy " A gardrób".Szerző: kázsé