27 idegen igen

27 Dresses

2024.04.23 Krisz

Nem túl erős film. Katherine Heigl sem a kedvencem. Szóval úgy összességében nem tetszik. Ennyi.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom. Klasszikus romantikus film Katherine Heigl humorával fűszerezve. James Marsden is tökéletes választás volt az újságírónak. Nagyon jól működik köztük a kémia.

2017.02.05 hszpp

Számomra nagyon kedves ez a film, pedig mar vagy 100x láttam. Romantikus,vicces drama,de nem a csöpögős verzióban, szerencsére. A főszereplő holgyike igen nagy kedvencem,ügyes,s kedves színészi játéka van minden filmben.

2018.07.23 Norbi

Kellemes hangulatú, alacsony költségvetésű romantikus film. Nekem nem volt nyálas, erőltetett , de maradandót sem alkotott a rendező. Egyszer meg lehet nézni.

2017.12.30 Greeta

Igazi csajos film, ki ne ábrándozott volna más a saját esküvőjéről. Könnyed és humoros film, igazi érzelem bonbon. A vége a sok-sok koszorúslánnyal nagy poén.

2015.09.24 Zsceeeka

Tipikus romantikus vígjáték, nem nyújt semmi különösebb extrát, a színészi teljesítmény átlagos, egyszóval az egész film átlagos. Azért egyszer megnézhető, vannak gyengébbek.

2016.07.26 Leilani

Nem a legjobb film, de egyszer meg lehet nézni, a története felejthető, tipikus kis romantikus vígjáték. A film végén az összes menyasszonyt felkéri koszorúslánynak és mind a saját béna ruhájukban vannak.

2015.09.29 Loborg

Eléggé gyenguska kis amerikai vígjátékocska , megtekintését kizárólag női egyedeknek ( vagy női érzelműeknek ) ajánlanám, ugyanis igencsak érzelgős, "csajos film"

2018.02.03 Adepto

Egyszer nézős romantikus, klisékkel teli csajfilm, nem rossz alakításokkal. Nekem nem annyira érthetőek azok a karakterek, akik ennyire magukban tartják a véleményüket, mint Jean. Ez szerintem még testvér esetében is hülyeség. Ennek ellenére van egy-két humoros jelenet, pl. amikor lejátszák a kisfilmet a próbavacsorán...

2016.04.30 Leoni

Vicces, esküvő-kritikus film, amikor még Katherine Heigl új volt a romkomok világában, szerethető film.

2016.06.16 feketerigous

Láttam már jobb filmet, de azért meg lehet nézni. A története magában jó volt. Könnyű kis film egy nyári napra.:)

2015.06.14 pindurcat

Könnyed, nyáresti kikapcsolódás sok romantikával és kedves poénokkal. Azt nyújtja a film, amit az efféle romantikus vígjátékok, se többet, se kevesebbet.

2017.07.16 kadvan95

Kedves, bűbájos, romantikus film. Érdekes, izgalmas a cselekménye. Remek zenei aláfestés. Jó poénok.

2015.11.07 notimoni

Tipikus romantikus vígjáték. Nézehtő, kikapcsolódós film.