Holiday

The Holiday

2017.02.06 tilino

Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law...a nevek magukért beszélnek...nagyon jól megrendezett, humoros, kellemes vígjáték, ami nem a sablonos és más filmekből koppintott jeleneteken van a hangsúly!

2017.01.07 holnaputan

Karácsony idején kihagyhatatlan. Bár Cmeron Diaz szinkronja picit zavaró, de így is remek kikapcsolódást nyújt a film. Kate háza olyan kis mesebeli.

2016.07.24 Igob1

Egyedi és gyönyörűszép kikapcsolódós film. Tényleg segít a nőknek továbblendülni az életükben ez a film. Nem véletlenül van ilyen nagy népszerűsége töretlenül már 2006 óta. Meseszépen válogatták össze a szereplőket is. A zene meg egyenesen tökéletes.

2016.04.22 nagyniki987

Ez a film mindig feldob, imádom ezt a párost, nagyon jól összehangolt a játékuk, tetszett a sztori és a megnyilvánulások. Vannak jó poénok, jelenetek és érdekes párbeszédek. Ritka jó film még tíz éves távlatban is!

2016.08.23 beus1987

Remek karácsonyi kikapcsolódást nyújt a film. Remek sztori, remek alakítások.

2019.01.08 urbanistaa

Annak idején még a moziban láttam a Holidayt és elnyerte a tetszésemet, mert a beszólások frappánsak, jók a karakterek és a jelenetek. A befejezése fordulatos, vicces.

2016.10.26 malnaturmix

Isteni a film hangulata és a története is aranyos. Már többször is láttam és az idei karácsonyi szezonban is kötelező lesz megnézni.

2015.06.27 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.

2016.06.25 punktum

Romantikus téli film. Aranyos a történet bár kiszámítható a vége.

2018.01.04 Dius0520

Igazi kis téli, begubózós romantikus film. Nagyon szeretem, főleg egy bögre kakaó kíséretében. :)

2016.08.22 Mliklós29

Kedves kis romantikus film egyszerűen imádom. A története pazar és a szereplők is kiválóak.

2016.03.09 Vibozsofi

Könnyed, vicces, szerethető, laza vígjáték, ami a sablonjai elenére élvezhető és barátságos. Jó a színészpáros, tetszett az összehangolt játékuk. Aki teheti, nézze meg, mert igazi jó kis kikapcsolódás :)

2017.07.15 kadvan95

Ha kedvenc romantikus filmekről van szó, akkor ez okvetlenül benne van a top 5-ben. Fantasztikusan jó! Nem egy nyáltól csöpögő sablon sztori. Egy izgalmas, érdekes, magával ragadó történet.

2015.12.23 Zsu99

Érzelmekre ható, megfogó kis dráma kiváló szereposztással, meggyőző alakítással. Magával ragadó a történet. Érdemes megnézni, ajánlom!Különlegesebb hangulatú mint a többi hasonló vígjáték.