Vélemények: A randiguru (2005)

harnas1207   2021. 03. 23.

Tipikus romantikus vígjáték. Néhol kínosan béna, néhol nézhető. Semmi újat nem mutat, hiába akar egy érdekes sztorival előrukkolni. Amolyan "törött lábakkal a kórházban fekszel és örülsz, hogy a nővérke erre, és nem a Barátok közt-re kapcsolta a tv-t" film.

Deku   2017. 07. 18.

Ez az a vígjáték ami igazából semmi extrát nem tartalmaz. Vicces mert az de nem volt maradandó, voltak benne aranyosabb pillanatok és kész. Viszont kikapcsolódásnak megteszi.

Thibo84   2016. 06. 22.

Nagyon jó a film, tele poénnal, de amikor Smith elmegy Mendeshez a végén, az nagyon el lett szúrva. Gyenge befejezés, és ez megbélyegezte nálam az egész filmet.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Inkább gyenge, mint átlagos. Inkább savanykás, mint édes. És inkább humortalan, kissé sótlan, mint vicces. Will Smith miatt lett nálam egy gyenge átlagos. 10/4 max.

MP170506   2016. 10. 25.

Nagyon jó film, jó a történet, jó a humora és a karakterek is jól ki lettek találva. A színészek nagyszerűen alakítanak, Will Smith itt is megmutatja tehetségét. Többször nézhető vígjáték.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon jó vígjáték. Will Smith itt még nem volt elszállva magától. Jól áll neki ez a karakter. Tanítja csajozásra a sajátos módján a szerencsétlenebb pasikat, mivel régen ő is az volt. Eva Mendez igazi üde színfoltja a filmnek.

Filmelemző   2018. 05. 06.

Gyengém ez a film, mert annak dacára szeretem, hogy bugyuta, közhelyekkel teli és bárgyú. És mégis: nagyon szórakoztató, plusz ki is kapcsolja az embert. A Will Smith - Eva Mendes páros vitriolos hangulatot csinál, amit komikus elemekkel gazdagít Kev... több»

szabomarc   2019. 01. 20.

Nagyon szerettem ezt a filmet, aranyos a története, jók a szereplők, sok benne a humor és tanulságos is. Ezen okok mentén ajánlom a filmet, szerintem bárki élvezné.

Curacao86   2016. 10. 24.

Will Smith eladható színész. Sokak szerint jó pasi, akár egy "randiguru" karakterként is elképzelhető. Valamiért a folyamatos poén áradat közepette a szinte majdnem mindig elképesztően tenyérbemászó Kevin James segítségével átesik a ló túlsó oldalára... több»

Olivér Rózsa   2017. 01. 29.

Remek film. Nagyon sok poén van benne végig leköti a figyelmet és a történet is izgalmas. Vannak benne néha újszerű elemek amik nagyon jól állnak a filmnek. Will Smith jót alakít, egyik legjobb filmje

gerda   2017. 07. 04.

Vicces vígjáték, jó sztori. Vannak benne nagyon vicces részek is amin sokat lehet nevetni. Némi fordulat is van a filmben ami még izgalmasabbá teszi szerintem.

Manyi   2015. 10. 25.

Fordulatos, pörgős vígjáték ami nem hagy unatkozni. Tetszett hogy sok hasonló amerikai vígjátékkal szemben nem kiszámítható a cselekmény. A színészekben is pozitívan csalódtam!

VK   2017. 06. 19.

Alapvetően nem vagyok oda Will Smith-ért, de ebben a vígjátékban tetszett. Jól, hitelesen és meggyőzően alakította a karaktert. Vicces és szórakoztató, jó humorú film.

Prücsök   2015. 06. 29.

Nagyon jó kis romantikus vígjáték, ami hihetetlen, de nincs tele sablonnal! Kiváló, eredeti történet! Nekem nagyon bejött, a szereplőgárda nagyon jól össze lett válogatva: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James, kell ennél több?! :)

niky86   2016. 10. 06.

Bár "csak" 2005-ös filmről van szó, megkockáztatom, hogy klasszikusnak nevezem, ugyanis ez az egyik legtöbbet emlegetett romantikus vígjáték. Nem véletlen, hiszen nagyon jó, szívből megnevettet és elvarázsol.

Zoe091   2016. 09. 28.

Szeretem az ilyen romantikus vígjáték filmeket, mint ez. Sok nagyszerű jelenet van benne. Jó a zene, jó a színész. Ebből biztosan készítenék egy második részt is. Ahhoz képest, hogy nem mai, elég jó még mindig.

Szeky   2015. 05. 13.

A randiguru egy nagyon aranyos történet a szerelemről. Kevin James egyik legjobb filmje, de itt is ugyanazt az esetlen figurát alakítja, mint mondjuk a Pláza Ászában. A legjobb történetet az élet írja, ezért biztosan tudunk azonosulni legalább egy ap... több»

pindurcat   2015. 06. 14.

A 2005 -ös év legszórakoztatóbb vígjátékának mondanám, de még ma is nézhető, akár többször is! Tetszett a lazasága, a beszólások, és hát Will Smith hozta az elvártat! :-)

habtündér   2019. 03. 31.

Örömmel látom, hogy az előttem szóló pasi vélemények mind pozitívak:) Szerintem ez (is) mutatja, hogy ez nem egy olyan tipikus romkom, ami csak csajoknak szól és csak ők tudnának szórakozni rajta. Azt hiszem, nem is írok mást, lényegében mindent leírtak a többiek:) Számomra újranézős.

marko   2015. 01. 27.

Idén 10 éves az egyik kedvenc filmem. Jó kis vígjáték ez egy nagyon jó csajjal:)

tomvétsz   2015. 09. 15.

Ez a film valójában nem sztereotípiákról, se nem csajozós dumákról, de nem is tánclépésekről szólt. A valódi mondanivalója az volt, hogy az emberi szív milyen sérülékeny. Nem volt egy eget rengető film, de mindenképp érdemes megnézni. Valószerűtlen v... több»

Bulki   2015. 02. 23.

Egy Will Smith-film mindenféle robbantgatások nélkül? Felkészültem, hogy utálni fogom. De most komolyan, Will Smith egy csajozós filmben? Eddig azt hittem, hogy csak egy karaktert tud játszani, vagyis saját magát. Viszont ebben a filmben megmutatta, ... több»

JamesBont   2015. 01. 03.

Nagyon szórakoztató, vicces, szép és eredeti történet. Ez az a film volt, aminek a végén azt gondoltam, hogy élvezetes két óra van a hátam mögött. Utálom azt az érzést, amikor elköltök x összeget a mozijegyre, kifizetem a bébiszittert, és csak annyi ... több»