A randiguru

Hitch

2024.01.11 Ари Шандор

Megunhatatlan

Kovács Vilmos jól tette, hogy a zene helyett a színészkedést választotta. Ebben a szerepben is nagyon jó. Kevin J. fantasztikusan jól hozza a balf*sz szerepet, imádom más filmben is. Rá van szabva. Eva M. pipa, a szőke nő meg nemtomkicsoda... de jól alakít. A film vígjáték, de ha mögé nézünk, akkor van mondanivalója. A párkeresési technikák már középiskolás kortól foglalkoztatják az embert... és mennyi-mennyi bonyodalom adódik a túlgondolásokból, félreértésekből... és mennyi megmondóember ad tanácsot... Ez kötelező darab. Szerintem minden jóérzésű ember szűr le tanulságot a nevetgélés mellett.

Inkább gyenge, mint átlagos. Inkább savanykás, mint édes. És inkább humortalan, kissé sótlan, mint vicces. Will Smith miatt lett nálam egy gyenge átlagos. 10/4 max.

2022.03.20 Dorkateo

Biztosan nagyon gáz, de én szeretem ezt a filmet. Tudom, csupa klisé az egész, de valamiért mégis egy jókedvű mese áll össze belőle. Moziban láttam még anno a bemutatón, és azóta is megnézem néha. Kevin James tánca fenomenális, imádok röhögni rajta.

2016.06.22 Thibo84

Nagyon jó a film, tele poénnal, de amikor Smith elmegy Mendeshez a végén, az nagyon el lett szúrva. Gyenge befejezés, és ez megbélyegezte nálam az egész filmet.

2017.07.18 Deku

Ez az a vígjáték ami igazából semmi extrát nem tartalmaz. Vicces mert az de nem volt maradandó, voltak benne aranyosabb pillanatok és kész. Viszont kikapcsolódásnak megteszi.

2021.03.23 harnas1207

Tipikus romantikus vígjáték. Néhol kínosan béna, néhol nézhető. Semmi újat nem mutat, hiába akar egy érdekes sztorival előrukkolni. Amolyan "törött lábakkal a kórházban fekszel és örülsz, hogy a nővérke erre, és nem a Barátok közt-re kapcsolta a tv-t" film.

2016.10.25 MP170506

Nagyon jó film, jó a történet, jó a humora és a karakterek is jól ki lettek találva. A színészek nagyszerűen alakítanak, Will Smith itt is megmutatja tehetségét. Többször nézhető vígjáték.

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Will Smith itt még nem volt elszállva magától. Jól áll neki ez a karakter. Tanítja csajozásra a sajátos módján a szerencsétlenebb pasikat, mivel régen ő is az volt. Eva Mendez igazi üde színfoltja a filmnek.

2018.05.06 Filmelemző

Gyengém ez a film, mert annak dacára szeretem, hogy bugyuta, közhelyekkel teli és bárgyú. És mégis: nagyon szórakoztató, plusz ki is kapcsolja az embert. A Will Smith - Eva Mendes páros vitriolos hangulatot csinál, amit komikus elemekkel gazdagít Kev... Több

2016.10.24 Curacao86

Will Smith eladható színész. Sokak szerint jó pasi, akár egy "randiguru" karakterként is elképzelhető. Valamiért a folyamatos poén áradat közepette a szinte majdnem mindig elképesztően tenyérbemászó Kevin James segítségével átesik a ló túlsó oldalára... Több

2019.01.20 szabomarc

Nagyon szerettem ezt a filmet, aranyos a története, jók a szereplők, sok benne a humor és tanulságos is. Ezen okok mentén ajánlom a filmet, szerintem bárki élvezné.

2017.01.29 Olivér Rózsa

Remek film. Nagyon sok poén van benne végig leköti a figyelmet és a történet is izgalmas. Vannak benne néha újszerű elemek amik nagyon jól állnak a filmnek. Will Smith jót alakít, egyik legjobb filmje

2015.06.29 Prücsök

Nagyon jó kis romantikus vígjáték, ami hihetetlen, de nincs tele sablonnal! Kiváló, eredeti történet! Nekem nagyon bejött, a szereplőgárda nagyon jól össze lett válogatva: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James, kell ennél több?! :)

2016.09.28 Zoe091

Szeretem az ilyen romantikus vígjáték filmeket, mint ez. Sok nagyszerű jelenet van benne. Jó a zene, jó a színész. Ebből biztosan készítenék egy második részt is. Ahhoz képest, hogy nem mai, elég jó még mindig.