Hogyan rohanj a veszTEDbe (2014)

A Million Ways to Die in the West

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Nagyonjóképű   2020. 03. 06.

Az egyik legjobb vígjáték, amit mostanában láttam. Kellemes pihent a humora, a vadnyugat kifigurázása remek. Hiába hosszú a film, nem tűnt tehernek végignézni.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Bírom MacFarlane stílusát, már csak a Family Guy miatt is. Ez a filmje nem sikerült valami fényesre, de a parádés szereposztásnak hála nem lehetett rajta unatkozni.

indingo   2017. 04. 18.

Összességében nem volt rossz, bár borzasztóan nehezen indult be, utána viszont egész jó lett a története. Seth MacFarlane egy zseni, ezt minden Famity Guyos tudja.

Deku   2017. 11. 20.

Hatalmas alkotás, én nagyon szerettem főleg a zenei része miatt mert remek hangulatot teremtett. Imádom a filmeket de az amit itt ez leművelt a legjobbak között is csak ritka az ilyen. Ezt pedig kifogni szinte lehetetlen és felbecsülhetetlen.

Orosz István   2017. 08. 02.

Nekem nagyon tetszett, ez a vadnyugati vígjáték, néhol alapári, de ez a legjobb benne. Tökéletesen kiparodizálja az akkori vadnyugati társadalmat. Csak ajánlani tudom.

Charlize Theron
Sarah Silverman
Charlize Theron
Seth MacFarlane

Giovanni Ribisi pontosan ugyanúgy táncol, mint a Ted című filmben.

(Fekete)

A film készítői pár pillanat erejéig megidézik "Az üldözők" című klasszikust is.

(phanzetomox)

A kocsmában Ryan Reynolds is feltűnik, és Liam Neeson karaktere lövi le.

(phanzetomox)