Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Lonka   2017. 07. 30.

Steve Carell karakterét elég egyedire írták meg és mindent kihozott belőle, amit lehetett. Néhol picit átestek a ló túloldalára és idegesítő volt a figura, de ettől eltekintve tetszett a film.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon humoros vígjáték, néhol intelligens humorral is találkozhatunk, ami manapság elég ritka, vannak benne unalmas részek is, összességében nézhető

indingo   2017. 04. 10.

Szürreális film, picit beteg, de kedvelhető. A magyar címet felolvasva azért felszisszen a néző. A karaktereket jól hozzák, a művész palitól meg lehetett ijedni.

Szilonka   2017. 05. 23.

Külön műfaj a film. Összességében nem rossz, rendkívül fura a humora, de mindenképpen kedvelhető.

gihera81   2015. 11. 10.

Kedves vígjáték, a legtöbbször inkább aranyos poénokkal, ami viszont nem teljesít sajnos egyenletesen: Steve Carell karaktere időnként a vicces helyett az idegesítő címkét aggatja magára és legszívesebben mi is ugyanúgy megfojtanánk őt egy kanál vízben, mint Paul Rudd.

zselyke   2016. 07. 15.

Jó vígjáték és szép romantikus sztori is.

lmarci   2015. 02. 02.

Hát esti zombulásnak tökéletes, de nem nagy film. tipikus, kiszámítható cselekmény, D kategóriás színészekkel... Pár jó poén van benne, na meg Zach feldobja, de nem igazán tetszett.

Eredetileg a főszereplők Steve Martin és Bill Murray lettek volna.

(kázsé)

Az egyik jelenetben Barry összetéveszti Nelson Mandela-t Morgan Freemannel. Morgan Freeman ténylegesen eljátszotta Nelson Mandela szerepét.

(kázsé)

Egy korai terv szerint Sacha Baron Cohen játszotta volna a főszerepet.

(kázsé)

Az egyik egeres maketten lévő borosüveg címkéjén az áll, "Veber". Francis Veber rendezte az eredeti francia változatát a filmnek.

(kázsé)

Robin Williams is jelölt volt Barry szerepére.

(kázsé)

Ez a film a klasszikus francia film, a "Le dîner de cons" remake-je.