Gyógyegér vacsorára

Gyógyegér vacsorára

Dinner for Schmucks
Penge

Timnek végre lehetősége van arra, hogy előre lépjen a munkahelyén. Az egyetlen feladata, hogy részt vesz a nem éppen etikus játékban, amit a főnökei űznek, akik havonta egyszer rendeznek egy vacsorát, hogy arra elhozzanak egy-egy különc csodabogarat, és jót nevessenek rajta. Aki a… Több

Rendező: Jay Roach
Premier (HU): 2011.01.20. | Netflix (2024.01.24.)

2017.07.30 Lonka

Steve Carell karakterét elég egyedire írták meg és mindent kihozott belőle, amit lehetett. Néhol picit átestek a ló túloldalára és idegesítő volt a figura, de ettől eltekintve tetszett a film.

2016.08.05 mamiéstöti2

Nagyon humoros vígjáték, néhol intelligens humorral is találkozhatunk, ami manapság elég ritka, vannak benne unalmas részek is, összességében nézhető

2017.04.10 indingo

Szürreális film, picit beteg, de kedvelhető. A magyar címet felolvasva azért felszisszen a néző. A karaktereket jól hozzák, a művész palitól meg lehetett ijedni.

2017.05.23 Szilonka

Külön műfaj a film. Összességében nem rossz, rendkívül fura a humora, de mindenképpen kedvelhető.

2015.11.10 gihera81

Kedves vígjáték, a legtöbbször inkább aranyos poénokkal, ami viszont nem teljesít sajnos egyenletesen: Steve Carell karaktere időnként a vicces helyett az idegesítő címkét aggatja magára és legszívesebben mi is ugyanúgy megfojtanánk őt egy kanál vízben, mint Paul Rudd.

Eredetileg a főszereplők Steve Martin és Bill Murray lettek volna.Szerző: kázsé

Az egyik jelenetben Barry összetéveszti Nelson Mandela-t Morgan Freemannel. Morgan Freeman ténylegesen eljátszotta Nelson Mandela szerepét.Szerző: kázsé

Egy korai terv szerint Sacha Baron Cohen játszotta volna a főszerepet.Szerző: kázsé

Az egyik egeres maketten lévő borosüveg címkéjén az áll, "Veber". Francis Veber rendezte az eredeti francia változatát a filmnek.Szerző: kázsé