Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Gyógyegér vacsorára (2010)

Lonka   2017. 07. 30.

Steve Carell karakterét elég egyedire írták meg és mindent kihozott belőle, amit lehetett. Néhol picit átestek a ló túloldalára és idegesítő volt a figura, de ettől eltekintve tetszett a film.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nagyon humoros vígjáték, néhol intelligens humorral is találkozhatunk, ami manapság elég ritka, vannak benne unalmas részek is, összességében nézhető

indingo   2017. 04. 10.

Szürreális film, picit beteg, de kedvelhető. A magyar címet felolvasva azért felszisszen a néző. A karaktereket jól hozzák, a művész palitól meg lehetett ijedni.

Szilonka   2017. 05. 23.

Külön műfaj a film. Összességében nem rossz, rendkívül fura a humora, de mindenképpen kedvelhető.

gihera81   2015. 11. 10.

Kedves vígjáték, a legtöbbször inkább aranyos poénokkal, ami viszont nem teljesít sajnos egyenletesen: Steve Carell karaktere időnként a vicces helyett az idegesítő címkét aggatja magára és legszívesebben mi is ugyanúgy megfojtanánk őt egy kanál vízben, mint Paul Rudd.

zselyke   2016. 07. 15.

Jó vígjáték és szép romantikus sztori is.

lmarci   2015. 02. 02.

Hát esti zombulásnak tökéletes, de nem nagy film. tipikus, kiszámítható cselekmény, D kategóriás színészekkel... Pár jó poén van benne, na meg Zach feldobja, de nem igazán tetszett.

mártilány   2016. 07. 11.

Elég gagyi volt ez a film, Steve Carell fejét a Minden6ó óta nem tudom megszokni, akkor láttam először, és már akkor is nagyon idegesített, nem értem, miért van benne újabban mindenféle filmekben, amikor inkább csak irritáló, és nem vicces. A többi szereplőről meg a sztoriról már ne is beszéljünk.

Penge   2015. 08. 30.

Nem nagyon tetszett nekem ez a film, pedig általában bírom ezt a csapatot, de most valahogy a kelleténél több volt az ízléstelenkedés, és ahhoz képest nem lehetett olyan jókat nevetni, plusz Barry karaktere is inkább irreális volt, semmint vicces. Sz... több»