Bérgavallér (2013)

Fading Gigolo

Liev Schreiber

fijass   2018. 10. 14.

A filmről sokáig azt hittem, hogy Woody Allen rendezte, egyszerűen olyan az íze. Csak itt olvastam, hogy Woody Allen tanácsokkal látta el a rendezőt, lehet, hogy ez az oka annak, hogy sikerül megteremteni azt a páratlan hangulatot, amit Woodytól megs... több»

HercegPeter   2018. 07. 22.

Egy igazi régimódi vígjáték. Nagy sztárok szórakoztatnak másfél órán keresztül. De ne várjuk, hogy a hasunkat fogjuk majd. A poénok inkább egyszerűbbek és csak a párbeszédekből származnak. Nem követi a mai vígjátékok trendjét, ahol már csak a káromko... több»

S.Marika   2015. 11. 24.

Hát ezt a filmet ha valaki egyszer megnézni gyorsan el is felejti. Annyira semmitmondóak ezek a karakterek,Johnnak sokkal jobban áll a poénkodás. Valahogy semmi nem történik csak úgy vannak a színészek és egy értelmes párbeszéd sincs a filmben.

july   2015. 05. 10.

Az alaptörténet ötletes, a karakterek viszont egysíkúak. Nagyon ígéretesen indul, aztán ellaposodik, de Paradis megjelenése időről időre feldobja a filmet.

dudivar   2015. 03. 31.

A filmet nézve olyan érzésem volt mintha saját magukat játsszanák a karakterek. Annnyira valósághű volt minden jelenet. Érdekes hogy ezúttal egy férfi játszik olyan szerepet amit nőknél szoktunk meg.

migoras   2018. 07. 06.

Ez a film erősen próbálja majmolni Woody Allan stílusát, de valahogy elég gyengén jön össze minden próbálkozás. Lehet a filmen nevetni, de nem egy nagy dobás. Hiányzik belőle valami az átütő erőhöz. Így viszont csak egy középszerű komédia, amit pár hét alatt elfelejt az ember.

hedva   2016. 03. 07.

A film alapötlete nagyon jó, de valahogy mégis a megszokott forgatókönyv szerint történik benne minden. Nagy meglepetésekre ne számítsunk a filmtől, eltelik az a másfél óra gyorsan, nem unalmas, de újat nem képes nyújtani. Könnyed esti szórakozásnak azért megfelel.

Közvetlenül a forgatás után John Turturro és Sharon Stone egy színházi produkcióban is együtt szerepeltek.

(ps)

A film azért is különleges, mert azon kevés produkciók közé tartozik, amiben Woody Allen csupán színészként működött közre.

(ps)

John Turturro és Woody Allen közös borbélyhoz járnak, így hallott Woody Allen a filmről.

(ps)

Woody Allen számos tanáccsal látta el John Turturrot a rendezést és a szövegkönyvet illetően.