Bérgavallér

Bérgavallér

Fading Gigolo
Liev Schreiber
Vanessa Paradis

Murray (Woody Allen) azt tanácsolja barátjának, Fioravanténak (John Turturro), hogy csapjon fel gigolónak, sokkal rosszabb dolog is történhet egy emberrel, minthogy úgy keresse a kenyerét, hogy nőket elégít ki. Fioravante csakhamar nem várt kalandokba keveredik. Először a gyönyörű… Több

Premier (HU): 2014.05.01.

2018.10.14 fijass

A filmről sokáig azt hittem, hogy Woody Allen rendezte, egyszerűen olyan az íze. Csak itt olvastam, hogy Woody Allen tanácsokkal látta el a rendezőt, lehet, hogy ez az oka annak, hogy sikerül megteremteni azt a páratlan hangulatot, amit Woodytól megs... Több

2018.07.22 HercegPeter

Egy igazi régimódi vígjáték. Nagy sztárok szórakoztatnak másfél órán keresztül. De ne várjuk, hogy a hasunkat fogjuk majd. A poénok inkább egyszerűbbek és csak a párbeszédekből származnak. Nem követi a mai vígjátékok trendjét, ahol már csak a káromko... Több

2015.11.24 S.Marika

Hát ezt a filmet ha valaki egyszer megnézni gyorsan el is felejti. Annyira semmitmondóak ezek a karakterek,Johnnak sokkal jobban áll a poénkodás. Valahogy semmi nem történik csak úgy vannak a színészek és egy értelmes párbeszéd sincs a filmben.

2015.05.10 july

Az alaptörténet ötletes, a karakterek viszont egysíkúak. Nagyon ígéretesen indul, aztán ellaposodik, de Paradis megjelenése időről időre feldobja a filmet.

2015.03.31 dudivar

A filmet nézve olyan érzésem volt mintha saját magukat játsszanák a karakterek. Annnyira valósághű volt minden jelenet. Érdekes hogy ezúttal egy férfi játszik olyan szerepet amit nőknél szoktunk meg.

Közvetlenül a forgatás után John Turturro és Sharon Stone egy színházi produkcióban is együtt szerepeltek.Szerző: ps

A film azért is különleges, mert azon kevés produkciók közé tartozik, amiben Woody Allen csupán színészként működött közre.Szerző: ps

John Turturro és Woody Allen közös borbélyhoz járnak, így hallott Woody Allen a filmről.Szerző: ps

Woody Allen számos tanáccsal látta el John Turturrot a rendezést és a szövegkönyvet illetően.Szerző: ps

Mike és Molly
2010