indingo   2018. 08. 20.

Másnaposok koppintás csak gyerekkel, meg francia poénokkal. Nem túl erős film.

andor50   2016. 04. 18.

Vannak a műfajban sokkal jobb filmek is. Egy hatalmas bulit mesél el, és annak a következményeit, sokszor nagyon vicces, de azért lehetett volna még csiszolni a történeten. A Project X-nek mondjuk nincs is története, de legalább olyan tempóban kapjuk ott a poénokat, hogy az ember észre sem veszi.

TomÁcs   2018. 08. 09.

Én az előzetes alapján egy jó kis vígjátékra számítottam. Nem azt kaptam. Alig van benne poén, a története elég lassú is.

felicity   2017. 08. 05.

Tetszik ez a film. A második része picit jobb de ez is fantasztikus. A kedvenc részem a vidámparkban van.

Bizsu82   2018. 10. 13.

Aktív, pörgős film, egy percig sem unatkoztam rajta, folyamatosan pörögnek az események. A színészek alakítása színvonalas. Jók a poénok, átlagnál jobb vígjáték.

Philippe Lacheau

A film azt a hatást kelti, mintha a videószalagot úgy találták volna (angolul: found fotage), ezt a technikát főleg a horrorfilmeknél szokták használni.

(ps)

Ez volt Philippe Lacheau első rendezése.

(ps)