Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Becsúszó szerelem (2020)

Becsúszó szerelem

Ötvös András

NEO   2021. 07. 17.

Nagyon jó hangulatú film, ami engem teljesen lekötött, teljesen ki is tudott kapcsolni. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Charvi30   2021. 07. 15.

A filmnek egyszerűen nincs nagy tétje, és szerintem ezt tudták maguk a készítők is. Profi színészekkel dolgoztak, akik rutinból lenyomták a szerepeiket. Összességében elment ugyan ez a film, de nem hiszem, hogy valaha még egyszer meg fogom nézni.

A film 6 380 885 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 9 218 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film 2007-ben alapított a Campfilm stúdióban készült.

A Becsúszó szerelem Nagy Viktor Oszkár második nagyjátékfilmje.

A film eredeti címe Ultra volt.

A Becsúszó szerelem a Magyar Nemzeti Filmalap 394,3 millió forintos támogatásával készült.

A filmben mellékszerepében feltűnik az Ernelláék Farkaséknál és Fehér tenyér rendezője, Hajdu Szabolcs is.

Nagy Viktor Oszkár könnyű, gördülékenyen haladó, sablonokra építő, komolyabb fordulatokat nélkülöző filmbe építi bele a futballhuliganizmus, a rasszizmus és az elfogadás kérdését, és bár a mozinak komolyabb mélységei nincsenek, továbbá nagyon hiányoznak a rendező korábbi alkotásaira jellemző apró színészi gesztusok és sokatmondó tekintetek, másfél órára könnyed kikapcsolódást nyújt. több»

A Becsúszó szerelemre még csak az a kedvelt kritikusi közhely sem süthető el, hogy „kihagyott ziccer” – ez a mű már a kezdő sípszónál hasra esett a labdában. több»

Egyértelműen gólra tör, de leginkább csak luftot rúg. Kár, mert társadalmi szempontból egy rendkívül fontos alkotás lehetett volna, ami tanít és szórakoztat egyszerre. több»