Becsúszó szerelem (2020)

Becsúszó szerelem

Ötvös András

Szilonka   2021. 10. 12.

Thuróczy Szabolcs és Ötvös András külön-külön is, no de még egyben. Remek mindkettő. A történet nem valami hihető, de szerethető.

Tomcat   2021. 08. 10.

Sokat nevettem, jók a szereplők, nagyon kedves film lett.

NEO   2021. 07. 17.

Nagyon jó hangulatú film, ami engem teljesen lekötött, teljesen ki is tudott kapcsolni. Csakis ajánlani tudom mindenkinek.

Charvi30   2021. 07. 15.

A filmnek egyszerűen nincs nagy tétje, és szerintem ezt tudták maguk a készítők is. Profi színészekkel dolgoztak, akik rutinból lenyomták a szerepeiket. Összességében elment ugyan ez a film, de nem hiszem, hogy valaha még egyszer meg fogom nézni.

A film 12 790 209 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 10 135 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film 2007-ben alapított a Campfilm stúdióban készült.

A Becsúszó szerelem Nagy Viktor Oszkár második nagyjátékfilmje.

A film eredeti címe Ultra volt.

A Becsúszó szerelem a Magyar Nemzeti Filmalap 394,3 millió forintos támogatásával készült.

A filmben mellékszerepében feltűnik az Ernelláék Farkaséknál és Fehér tenyér rendezője, Hajdu Szabolcs is.

Nagy Viktor Oszkár könnyű, gördülékenyen haladó, sablonokra építő, komolyabb fordulatokat nélkülöző filmbe építi bele a futballhuliganizmus, a rasszizmus és az elfogadás kérdését, és bár a mozinak komolyabb mélységei nincsenek, továbbá nagyon hiányoznak a rendező korábbi alkotásaira jellemző apró színészi gesztusok és sokatmondó tekintetek, másfél órára könnyed kikapcsolódást nyújt. több»

A Becsúszó szerelemre még csak az a kedvelt kritikusi közhely sem süthető el, hogy „kihagyott ziccer” – ez a mű már a kezdő sípszónál hasra esett a labdában. több»

A Becsúszó szerelem alapján azt is megérti a néző, hogy mennyire fontosak a mellékszereplők: Stefanovics Angéla talán több a megjelenései számát tekintve; itt van aztán Pelsőczy Réka (mint sokgyerekes focistafeleség) és Hajdu Szabolcs, akiről sokáig azt hittem, hogy tévedésből szerepeltetik duplán, pedig nem – egyszerre lelátói huligán és a vádat képviselő ügyész. Rendezte Nagy Viktor Oszkár, ez is fontos mondat a végére. több»