Szia Életem! (2022)

Mucsi Zoltán
Básti Juli

indingo   2022. 09. 10.

Aranyélet után

Egy férfi, akinek hirtelen apának kell lennie. Maga a történet nem túl egyedi, jópár film készült már hasonló témában. A film szereposztása tetszett, Thuróczyt az Aranyélet óta nagyon kedvelem. A kisfiú, Pásztor-Várady Mór amellett, hogy elképesztően cuki, tehetséges is. Nagyon ermészetesen játszott, jól beszélt. Akadtak jó karakterek a filmen, akiknek juthatott vona töb játékidő is. A történet helyenként kicsit lassú volt és meglepett hogy elég sokat csúnya szó is elhangzik benne. Összességében voltak jó pillanatai a filmne, de én többet vártam tőle.

varjú   2022. 08. 26.

Szerintem nem egy rosszul sikerült film, csak nem tudtam valahogy komolyan venni. Elég sok poén sablonos benne, és valahogy maga a történet is annak ellenére, hogy könyned, talán túlságosan is felejthető.

cvölf   2022. 08. 25.

Nem akarom lepontozni ezt a filmet, de nekem ez annyira nem jött be, pedig határozott a szereposztás miatt érdekelt nagyon.

A film 72 283 185 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 47 294 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film rendezője és forgatókönyvírója Vékás Csaba, aki a filmben is feltűnik, mint Barna barátja.

(indingo )

Pásztor-Várady Mórt, több mint 200 jelentkező közül választották ki az egyik főszerepre.

(indingo )

A főszereplő kisfiúnak, Pásztor-Várady Mórnak ez az első filmes szerepe.

(indingo )

A producerek között szerepel Geszti Péter és felesége Ditz Edit is.