Ximpi

Ország: Magyarország
Premier: 2016

2020.08.09 András

Nagyon szókimondó volt Bödőcs, mint mindig. A poénok jók voltak, működtek és aktuálisak voltak, bár egy kicsit talán már túl sokat politizált.

Bödöcs egy egyéniség,és egyedi,remekül irányított stílusa van,ami hihetetlenül jól szól.Nagy kedvenc.Remélem még sokáig látjuk,halljuk őt!

2019.07.30 Ms. Akárki

Comedy Centrálon futottam bele és nem bántam meg hogy ezt a részt is megnéztem. Sírva röhögten a végére. Bödőcs az egyik legjobb, pláne, hogy mostanában a Stand up fénykorát éri.

2016.09.15 Ximpi

Aktuálpolitikai stand-up est rengeteg kritikával. Mind tudjuk, hogy ami most Magyarországon történik, az hallatlan, és a Rákosi korszakkal egy lapon fogják majd emlegetni a történelemkönyvek.

2018.08.03 Miska bácsi

Miután láttam a felvételt a tévében, ezután döntöttem el, hogy élőben is látni, hallani kell, pedig nem szoktam stand up-ra járni, annyira meggyőző. A következő műsorára váltottam is jegyet, még nagyobb élmény volt.

Amikor Bödőcs Tibor Londonban vendégszerepelt, forgattak az utcán is spontán jeleneteket a kreatív rendező ötleteiből, amelyek alá Bödőcs"jammelt"szöveget. Szerző: KaTuS55