Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bödőcs Londonban 2. rész

(Bödőcs Londonban 2. rész)

Ximpi  2016. 09. 15.

Aktuálpolitikai stand-up est rengeteg kritikával. Mind tudjuk, hogy ami most Magyarországon történik, az hallatlan, és a Rákosi korszakkal egy lapon fogják majd emlegetni a történelemkönyvek.

lexlutor  2016. 11. 15.

Szívesebben néztem volna Londonban egy székről, mint a Comedy Central-on egy fotelból...

Vuk  2016. 06. 14.

Megéri megnézni azoknak, akik szeretik Bödőcs stílusát. Az első rész talán kicsit ütősebbre sikerült, de korrekt kis stand-up ez is.

MethMan  2016. 02. 22.

Nagyon szókimondó volt Bödőcs, mint mindig. A poénok jók voltak, működtek és aktuálisak voltak, bár egy kicsit talán már túl sokat politizált.

SuperBoi  2016. 07. 27.

Imádom Bödőcs Tibort. Évek őta ő az egyik legjobb stand up arc Magyarországon. Utánozhatatlan stílusával most is sikerült lehengerelnie a nézőket.

Amikor Bödőcs Tibor Londonban vendégszerepelt, forgattak az utcán is spontán jeleneteket a kreatív rendező ötleteiből, amelyek alá Bödőcs"jammelt"szöveget.

(KaTuS55)