Bödőcs Londonban 2. rész (2016)

Bödőcs Londonban 2. rész

András   2020. 08. 09.

Nagyon szókimondó volt Bödőcs, mint mindig. A poénok jók voltak, működtek és aktuálisak voltak, bár egy kicsit talán már túl sokat politizált.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Bödöcs egy egyéniség,és egyedi,remekül irányított stílusa van,ami hihetetlenül jól szól.Nagy kedvenc.Remélem még sokáig látjuk,halljuk őt!

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Comedy Centrálon futottam bele és nem bántam meg hogy ezt a részt is megnéztem. Sírva röhögten a végére. Bödőcs az egyik legjobb, pláne, hogy mostanában a Stand up fénykorát éri.

Miska bácsi   2018. 08. 03.

Miután láttam a felvételt a tévében, ezután döntöttem el, hogy élőben is látni, hallani kell, pedig nem szoktam stand up-ra járni, annyira meggyőző. A következő műsorára váltottam is jegyet, még nagyobb élmény volt.

Ximpi   2016. 09. 15.

Aktuálpolitikai stand-up est rengeteg kritikával. Mind tudjuk, hogy ami most Magyarországon történik, az hallatlan, és a Rákosi korszakkal egy lapon fogják majd emlegetni a történelemkönyvek.

Sztyúi   2019. 04. 12.

Én direkt örülök, hogy kint volt, és ott is színpadra állt...már miért ne?

lexlutor   2016. 11. 15.

Szívesebben néztem volna Londonban egy székről, mint a Comedy Central-on egy fotelból...

Amikor Bödőcs Tibor Londonban vendégszerepelt, forgattak az utcán is spontán jeleneteket a kreatív rendező ötleteiből, amelyek alá Bödőcs"jammelt"szöveget.

(KaTuS55)