Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Üvegtigris

Kecskés Karina
Kecskés Karina
Gáspár Sándor

PadmeAmidala   2021. 05. 10.

Nekem nem jött be annyira, magyar mércével nem olyan rossz, de nekem jobban bejönnek az “idióta amerikai” vígjátékok, főleg Jim Carrey filmjei, de még amit Adam Sandlertől láttam, azok is jobbak. Története tényleg nincs, a humora meg nem jött be nagy... több»

Thibo84   2016. 06. 14.

Sanyi a király. Ebben a filmben az tetszik, hogy nem kell azon agyalni, vajon mit akarnak kihozni belőle, egyszerűen csak sodrodnak az árral a karakterek. Minden napjaikat igyekeznek túlélni.

Orosz István   2017. 07. 23.

Az egyik legjobb magyar film, nekem nemzetközi szinten is megállja a helyét. Nagyon jól bemutatja a magyar társadalmat, emellett humorral, és egy kis alpárisággal is van fűszerezve.

Deku   2017. 07. 24.

Számomra ez a film teljesen nullával egyenértékű. Története szinte semmi nincs így ez a része kilőve, humora még csak-csak elmegy egynek. Összességében bukta volt.

MP170506   2017. 07. 26.

Nagyon jó kis film! A színészek nagyon jól játszanak, nagy története nincs a filmnek, de mégis leköti a nézőt. A humora az igazi magyaros... Kiváló lett.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Akkora idétlenség,szerencsétlenség,katyvasz,káosz van a filmben,persze nulla történettel,mint sok magyar filmszatírában,hogy majdnem szerethető! Néha fejfájdítóan idegesítő.

szaka123   2018. 03. 26.

Egyik legjobb magyar film. Igazából sztori nincs, csak egymás után vágott vicces jelenetek, amiket a szereplők kötnek össze. Rengetegszer láttam már és még fogom is, reményeim szerint. Jól idézhető párbeszédek, iszonyat vicces karakterek. Tipikusan az a film, hogy vagy tetszik vagy nem... nem nagyon van középút!

A faluban lévő reklámtáblán, ami mögé Róka is elbújt, látható egy érdekes felirat: "[email protected] dobozos sör".

(Danny)

A filmben látható Chevy Impala valójában egy üres és kibelezett roncs volt, amit számítógépes utómunkával szépítettek meg. Késöbb az autót felújították.

(Danny)

Magáról a "vasról" még a stábtagok se tudták, hogy micsoda.

(Danny)

A "vasat" egy éjjel, amikor nem tartózkodtak a stábtagok a helyszínen, ellopták.

(Danny)

Miután befejezték a film forgatását, másnap tényleg kirabolták a tinnyei postát.