Videók

Sutyi és Posak mint minden reggel iskolába indulnak, egy nap azonban nem tudnak bejutni az épületbe. Bemásznak a pinceablakon, odabent pedig régi poros padokat találnak, amelyeken végigszáguldoznak az utcákon. A mókának persze a rendőrség vet… Több

Ország: Magyarország
Premier: 1981.11.30.

2018.10.27 Bolhaseb

Elöször 1983-ban láttam és nagyon tetszett, főleg mivel én akkoriban érettségiztem. Sok-sok év kihagyás után találtam rá újból, s csak annyit a méltatásról, hogy nagyon sok poénra még ennyi év távlatából is nagyon jól emlékszem! Igazi SULI-BULI! Csak ajánlani tudom minden korosztálynak.

2016.10.18 fester

Hm, hát ez eléggé érdekes film volt. Nem mondanám izgalmasnak, mert a képi világa nekem egy kicsit nyomasztó volt, meg ez a fajta keserédesség nekem sosem jött be igazán. Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megnéztem, eléggé mély nyomot hagyott bennem.

2014.12.15 avatar123

Nem értem, hogy miért nem találkoztam én ezzel a filmmel mindeddig. Szerintem nagyon fantasztikus alkotás, látszik, hogy rengeteg energia van benne, csak épp az alakítások valahogy kissé diletánsak, de ez nem is volt annyira zavaró számomra.