Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

kevelin   2019. 06. 02.

sajnos a magyar filmipat termékeivel nem igazán vagyok megelégedve a régebbi filmek közül pedig alig pár érdekelt vagy alig párat láttam de eza film ennek ellenére is nagyon tetszett. a két kisgyerek mindent elsöprő segíteni akarása nagyon vicces és szerethető szitukat hoz létre.

Pirospingu   2016. 06. 09.

Bár nem olvastam a könyvet, gyerekkoromban egy igen élvezhető filmnek láttam, ma se lenne másképp.

Miky papa   2018. 05. 04.

Ismét egy klasszikus ifjúsági film. Palásthy György rendező, nagyon ráérzett a 70-es évek mondanivalójára, sok poénnal, fantasztikus szereposztással, gyermek szereplőkkel. Az akkor hat éves Ullmann Mónika már akkor csiszolatlan gyémánt volt, és érdemes volt ezt a pályát folytania. Sajnos a Misut alakitó Hintsch Györgyről nem sokat tudunk, kár hogy nem a szinészi pályát választotta.

biglui62@freemail.hu   2018. 05. 03.

Gyermekkorom egyik kedvence, amit a mai napig szeretek.