Tibor vagyok, de hódítani akarok (2006)

Tibor vagyok, de hódítani akarok

Sabnock Sanatory   2020. 12. 28.

Gregor Berni teste, Gesztesi mimikája, Molnár Piros színészi játéka, ami talán említésre méltó ebben az erősen közepes filmben. Semmi extrát nem fedeztem fel benne, mondom, max. Gregor Bernadetten lehet legeltetni kicsit a szemünket.

indingo   2017. 04. 18.

Szerintem pont azért szerethető, mert magyar. Ha egy tucat amcsi film lenne nem kavarna fel. Helyes története van, picit életszagú, bár Gregor Bernadettől csak megijedni lehet.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 15.

Az egyik kedvenc magyar filmem az elmúlt évekből, ami mindig meg tud nevettetni. Tibor eszméletlen (de szerethető) lúzerkedése és röhejes próbálkozásai, ahogy meg akarja nyerni vágyainak tárgyát, a nála sokkal idősebb Rényi Lexi szívét...Amikor piros... több»

Deku   2017. 12. 09.

Egynek elmegy de nagyon-nagyon nehezen érdemli még ezt is meg. Sablonos és meglehetősen harmadrangú maga a film de végtére is azért nem volt nézhetetlen.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem személy szerint, az egyik kedvenc Magyar filmem, és számomra klasszikus is marad. A magyar filmipar nem igazán remekel, de ez mondhatni az elrejtett láda egyik kincse.

TomÁcs   2018. 08. 10.

A jó magyar filmek közé tartozik. Valamiért kedvelhető a története, nincs túl játszva az egész. A színészek is odateszik magukat és itt még Gregor Bernadett is elviselhető.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Ritka rossz lett sajnos. Végigkínlódtam a filmet, ha már elkezdtük, de ez tényleg kínlódás volt. XD Pedig a szereplőgárda istenien lett összeválogatva, de ilyen felületes és gagyi történetnél ez sajnos kevés.

A Roller együttes debütálása is üdítő színfoltja volt a filmnek. Nemcsak a főcímdalt játssza, hanem további, három száma is hallható a filmben. A punk-pop stílusban játszó csapat a filmben is szerepet kapott, saját magát alakítva elő is adja a főcímdalt egy koncerten.

(KaTuS55)