Tibor vagyok, de hódítani akarok

Tibor nyara nem éppen úgy alakul, ahogy szerette volna. Megbuktatják töriből, ezért a horvátországi bulizós, csajozós nyaralás elmarad, helyette jön Balatonfüred, a Flamingó Hotel, ami még a rendszerváltás előtt épült, de már nem azokat az időket idézi. A pótvizsgára való felkészülés közben csak… Több

Rendező: Fonyó Gergely
Forgatókönyvíró: Divinyi Réka, Fonyó Gergely
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2006.02.02. | Filmio (2023.01.26.)

2023.11.08 Gamehun638

Egy teljesen átlagos magyar film. Semmit nem érdemes elvárni. Ahhoz képest, hogy szerettem a filmet, azért felnőtt fejjel már nem tudnám megnézni. Tipikusan Amerikai Pite-beütéssel megáldott esti limonádé film.

Gregor Berni teste, Gesztesi mimikája, Molnár Piros színészi játéka, ami talán említésre méltó ebben az erősen közepes filmben. Semmi extrát nem fedeztem fel benne, mondom, max. Gregor Bernadetten lehet legeltetni kicsit a szemünket.

2017.04.18 indingo

Szerintem pont azért szerethető, mert magyar. Ha egy tucat amcsi film lenne nem kavarna fel. Helyes története van, picit életszagú, bár Gregor Bernadettől csak megijedni lehet.

2016.10.15 ArpiHajdu és Réci

Az egyik kedvenc magyar filmem az elmúlt évekből, ami mindig meg tud nevettetni. Tibor eszméletlen (de szerethető) lúzerkedése és röhejes próbálkozásai, ahogy meg akarja nyerni vágyainak tárgyát, a nála sokkal idősebb Rényi Lexi szívét...Amikor piros... Több

2017.12.09 Deku

Egynek elmegy de nagyon-nagyon nehezen érdemli még ezt is meg. Sablonos és meglehetősen harmadrangú maga a film de végtére is azért nem volt nézhetetlen.

A Roller együttes debütálása is üdítő színfoltja volt a filmnek. Nemcsak a főcímdalt játssza, hanem további, három száma is hallható a filmben. A punk-pop stílusban játszó csapat a filmben is szerepet kapott, saját magát alakítva elő is adja a főcímdalt egy koncerten. Szerző: KaTuS55