6,9 a Richter-skálán

(6.9 pe scara Richter)

feri1  2017. 04. 28. 20:12

Azt meg kell hagyni, hogy nem egy hétköznapi filmről van szó, de nagyon érdekes az egész sztori és a felvezetése. Nem voltak elvárásaim, de nagyon pozitívan jöttem ki a moziból.

luksa10  2017. 04. 17. 03:20

Igazán szép képi világa van a filmnek, meglepően jó története és sziporkázó dialógusai. Ezen felül az alakítások ugyan egy kissé teátrálisak, de még nem igaz zavaró ez.

Sziszi  2017. 04. 15. 22:16

Csodálatosan szép ez a film, ráadásul magyar vonatkozásai is vannak, mégis valahogy csönd övezi. Már a trailer alapján is nagyon ígéretes volt. Merem ajánlani!

VOX.hu - 6,9 a Richter-skálán
Nem, a film címe nem egy katasztrófafilmet rejt, hanem egy igényes bohózatot. Rendezője, a román Nae Caranfiltől ez nem túlságosan meglepő: ő nem tartozik az új hullám társadalomkritikus drámákat szállító rendezők csoportjához, mindig is a maga útját járta. 75/100
Movieaddicts: 6,9 a Richter-skálán
Összességében tudnám ajánlani a filmet, bátran lehet tenni vele egy próbát, mert azon vígjátékok közé tartozik, melyek képesek tartalmasan szórakoztatni. 7,5/10