Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Üvegtigris 2. (2006)

Üvegtigris 2.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Univerzális baromság,ami üdítőleg hat testre,és lélekre egyaránt.Az Üvegtigris továbbra is áll,és Lali szakadatlanul dolgozik.Haszon nincs,de ez mit számít,csak valami mindíg történjen.Igen,és történik is.Kötelező magyar filmszatíra.

Norbi   2018. 07. 24.

A színvonal maradt, ahogy a szereplők is. Ennek nagyon örültem , mindenki nyújtotta a tőle elvárhatót, és egy újabb kihagyhatatlan filmnek lettünk gazdagabbak.

diumiu   2018. 01. 30.

Az első rész sikere után várható volt a folytatás, amelytől picit tartottam, de nagyon jól sült el. Hozták a készítők és a szereplők is a megszokott színvonalat, a néző azt gondolom ennél a résznél is ki tudott kapcsolni maradéktalanul.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Zseniális magyar vígjáték. Az egyik legjobb. Rudolf Peti nagy kedvencem és itt is bizonyította hogy ő mindent 110%-ban hoz. Vicces, pörgős akárcsak az első rész. Még mindig röhögök amikor a nyerő sorsjegyből sanyi hajót hajtogatottXD

gazsika1978   2016. 04. 25.

Hatalmas a 2. rész is.Az üvegtigris egyik erőssége a karakterek remek megformálása. Lali, Gaben, Róka, Cingár, Csoki és Sanyi újra bebizonyítja, hogy nem százasok. Mindenkinek ajánlom aki még esetleg nem látta volna, bár kétlem, hogy lenne olyan.

doroffee   2016. 02. 14.

Hozza azt a szintet, amit az első film. Pár lepukkant proli ügyködései, túlélése, és az ebből fakadó poénok tömkelege. Volt benne pár jó poén, meg szórakoztató és tulajdonképpen valósághű is. Mindeazonáltal úgy gondolom, erősen túl van értékelve a sorozat.

oneminute   2018. 07. 07.

Nekem kicsit sok volt már az első is, de a rajongók alig várták a folytatást. Azonban azok csak egyre gyengébbek lettek.

A filmre az első hétvégén 120.000 ember váltott jegyet a mozikban.

A film egy majdnem kész változata már megjelenése előtt több mint két héttel elérhető volt az interneten.