Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Csak szex és más semmi (2005)

Csak szex és más semmi

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Bugyuta, semmitmondó, felszínes, sablonos, igazából egy jókora szemétkupac. A színészi játék nulla, fapofával, erőltetetten teszik a dolgukat. Totális káosz, gyorsan elfelejtem.

Deku   2017. 07. 26.

Harmat gyenge magyar film mint mindig, ez sem érte el, hogy rajongjak a haza filmekért. Valószínűleg másokat jobban megérinthet ez a film mint engem mert én valahogy nem dobtam el az agyam és a szívem tőle.

diumiu   2018. 01. 30.

Az egyik kedvencem ebben a kategóriában ez a film. A három főszereplőt nagyon szeretem, örülök, hogy egy filmben láthattam őket. A történet tetszett, a karakterek pl.: Ali karaktere totális kedvenc, humoros. Bármikor szívesen megnézem!

VvV   2019. 10. 30.

Szerintem az egyik legjobb magyar romantikus film. Kellően humoros, és jó a szereplők közti kémia is.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Eléggé harmatgyenge film lett ez az én szememben. Csányi Sándort amúgy sem szeretem, főleg emiatt is bukott meg nálam a film, mert az egész az ő egójára épít. Egy-két jó poén van benne de ez sajnos számomra kevés. Gesztesi volt az egyetlen értékelhető a filmben.

Norbert93   2019. 04. 29.

Igényes és hellyel-közzel a jó magyar romantikus vígjátékok közé tartozik, amikben van némi kreativitás, egyedi humor. Sajnálatos módon ez mára már mind kiveszett a magyar filmiparból, és nem igazán fut vele össze az ember.

Leoni   2016. 04. 30.

Az egyik legjobb magyar romantikus vígjáték, ahol még Csányi Sándorból nem volt elegünk. Fantasztikus párbeszédek vannak benne, máig idézhető mondásokkal, és bár sokadszorra már inkább azt élvezem, hogy ezeket tudom kívülről, de első megnézésre imádt... több»

Dobó Kata
Schell Judit
Schell Judit
Csányi Sándor

Őszintén remélem, Goda Krisztina kedvét nem vette el a filmezéstől a Veszettek bukása, mind íróként, mind rendezőként sok alkotással fog megörvendeztetni még bennünket, hiszen nagyon tehetséges alkotóról van szó, aki nem írta ki magát a magyar filmiparból egyetlen csúfos kudarc miatt. több»