Dobó Kata
Schell Judit
Schell Judit
Csányi Sándor

Dóra egy szép napon rádöbben az igazságra: a férfi, aki a vőlegénye, és úgy gondolta, élete férfija, valójában nős. Zsófi, legjobb barátnője ötletétől vezérelve hirdetést ad fel. Hatására tolongani kezdenek a férfiak Dóra ajtaja előtt. Közéjük tartozik Tamás, a színész, egy zeneszerző és egy… Több

Rendező: Goda Krisztina
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2005.12.08. | Filmio (2022.02.10.)

2020.07.12 Interfectorem Sabnock

Bugyuta, semmitmondó, felszínes, sablonos, igazából egy jókora szemétkupac. A színészi játék nulla, fapofával, erőltetetten teszik a dolgukat. Totális káosz, gyorsan elfelejtem.

2017.07.26 Deku

Harmat gyenge magyar film mint mindig, ez sem érte el, hogy rajongjak a haza filmekért. Valószínűleg másokat jobban megérinthet ez a film mint engem mert én valahogy nem dobtam el az agyam és a szívem tőle.

2019.07.21 Ms. Akárki

Eléggé harmatgyenge film lett ez az én szememben. Csányi Sándort amúgy sem szeretem, főleg emiatt is bukott meg nálam a film, mert az egész az ő egójára épít. Egy-két jó poén van benne de ez sajnos számomra kevés. Gesztesi volt az egyetlen értékelhető a filmben.

2019.04.29 Norbert93

Igényes és hellyel-közzel a jó magyar romantikus vígjátékok közé tartozik, amikben van némi kreativitás, egyedi humor. Sajnálatos módon ez mára már mind kiveszett a magyar filmiparból, és nem igazán fut vele össze az ember.

2019.10.30 VvV

Szerintem az egyik legjobb magyar romantikus film. Kellően humoros, és jó a szereplők közti kémia is.

(2016. 02. 28.)
Őszintén remélem, Goda Krisztina kedvét nem vette el a filmezéstől a Veszettek bukása, mind íróként, mind rendezőként sok alkotással fog megörvendeztetni még bennünket, hiszen nagyon tehetséges alkotóról van szó, aki nem írta ki magát a magyar filmiparból egyetlen csúfos kudarc miatt. Több