Csak szex és más semmi

Csak szex és más semmi

2020.07.12 Interfectorem Sabnock

Bugyuta, semmitmondó, felszínes, sablonos, igazából egy jókora szemétkupac. A színészi játék nulla, fapofával, erőltetetten teszik a dolgukat. Totális káosz, gyorsan elfelejtem.

2017.07.26 Deku

Harmat gyenge magyar film mint mindig, ez sem érte el, hogy rajongjak a haza filmekért. Valószínűleg másokat jobban megérinthet ez a film mint engem mert én valahogy nem dobtam el az agyam és a szívem tőle.

2019.07.21 Ms. Akárki

Eléggé harmatgyenge film lett ez az én szememben. Csányi Sándort amúgy sem szeretem, főleg emiatt is bukott meg nálam a film, mert az egész az ő egójára épít. Egy-két jó poén van benne de ez sajnos számomra kevés. Gesztesi volt az egyetlen értékelhető a filmben.

2019.04.29 Norbert93

Igényes és hellyel-közzel a jó magyar romantikus vígjátékok közé tartozik, amikben van némi kreativitás, egyedi humor. Sajnálatos módon ez mára már mind kiveszett a magyar filmiparból, és nem igazán fut vele össze az ember.

2019.10.30 VvV

Szerintem az egyik legjobb magyar romantikus film. Kellően humoros, és jó a szereplők közti kémia is.

2018.01.30 diumiu

Az egyik kedvencem ebben a kategóriában ez a film. A három főszereplőt nagyon szeretem, örülök, hogy egy filmben láthattam őket. A történet tetszett, a karakterek pl.: Ali karaktere totális kedvenc, humoros. Bármikor szívesen megnézem!

2016.09.07 Kirana80

Jópofa valami amerika szagú amerikás vígjáték magyarul. A szereplőink hozzák ami szükséges, de egész végig az járt a fejemben, még a romantikus jeleneteknél is , hogy ez jött valahonnan, ennyire üdítőt magunktól, mint igencsak búbánatos népségtől, nem találnánk ki. Mindenesetre jól sikerült a fentiekkel együtt is.

2016.04.30 Leoni

Az egyik legjobb magyar romantikus vígjáték, ahol még Csányi Sándorból nem volt elegünk. Fantasztikus párbeszédek vannak benne, máig idézhető mondásokkal, és bár sokadszorra már inkább azt élvezem, hogy ezeket tudom kívülről, de első megnézésre imádt... Több

2017.02.09 Enjoy

Magyar vígjátékok kategóriában egyértelműen a jobbak között van a film. Nagyon jó a humora, profi a színészek alakítása. Kellemes , szórakoztató időtöltést adott.

2016.10.04 niky86

Egyik kedvenc magyar vígjátékom a Csak szex és más semmi. Ebben a filmben szerettem meg Schell Juditot és Csányi Sándort, akik szuper alakítást nyújtottak, hasonlóan Dobó Katához.

2015.03.27 drsolomon

A film bizonyítja, hogy nem feltétlenül kell bonyolult történet ahhoz, hogy szórakoztató legyen. Kortárs filmes viszonylatban jó film, szerethető karakterekkel.

2015.03.24 szafffy

Dobó Kata mint színész számomra nem hiteles. Ezt leszámítva tetszett a film. Aranyos történet, a szerenádjelenet nagyon jó, jók a poénok.

2016.08.17 Macika

Átlagos , kellemes kis magyar vígjáték élettel teli színészekkel és pörgős, kellemnes történettel. Egyzeri kikapcsolódásnak jó, kellemes, laza időtöltést ad a film.

2016.06.25 punktum

A jobb magyar filmek közé tartozik, kedves a története. Igazi romantikus film.