Üvegtigris 2.

Üvegtigris 2.

2024.02.18 Schumy1

Hozta az első rész színvonalát!

2021.08.31 Laca//Ho/rr/oR//

Remek folytatás, a színvonalat tartották az URAK!!!

Remekül tartotta a színvonalat a folytatása, és ezt jól tudjuk, mennyire nehéz egy sikeres első rész után. Szellemes, igencsak pörgős, és persze a karakterek megformálása is volt egyben a kulcs: Csuja Imre, Reviczky Gábor, Rudolf Péter, Gáspár Sándor és a többiek rendkívüli játéka is kellett a vígjáték újabb sikeréhez és a színvonalának megtartásához. Az egyedi, színes karakterek megformálása és játékuk nagyon sokat dobott ezen az egészen, és jól látszott, hogy mennyire vették komolyan, ami egy effajta filmben egyébként nagyon nehéz. A csak erre a részre leszerződtetett Gesztesi Károly nagyon jó választás volt szerintem, és remekül alakította a pénzes, beképzelt karaktert, jól állt neki ez a fajta szerep is. A cselekmény sok újat nem hozott, próbáltak egy-két új dolgot belevinni, amik jól sültek el, és ezáltal még több humoros jelenettel lettünk gazdagabbak, ennek köszönhetően egy jó folytatást kaptunk mindenki Üvegtigrisétől.

2018.07.24 Norbi

A színvonal maradt, ahogy a szereplők is. Ennek nagyon örültem , mindenki nyújtotta a tőle elvárhatót, és egy újabb kihagyhatatlan filmnek lettünk gazdagabbak.

2018.01.30 diumiu

Az első rész sikere után várható volt a folytatás, amelytől picit tartottam, de nagyon jól sült el. Hozták a készítők és a szereplők is a megszokott színvonalat, a néző azt gondolom ennél a résznél is ki tudott kapcsolni maradéktalanul.

Univerzális baromság,ami üdítőleg hat testre,és lélekre egyaránt.Az Üvegtigris továbbra is áll,és Lali szakadatlanul dolgozik.Haszon nincs,de ez mit számít,csak valami mindíg történjen.Igen,és történik is.Kötelező magyar filmszatíra.

2019.08.04 Ms. Akárki

Zseniális magyar vígjáték. Az egyik legjobb. Rudolf Peti nagy kedvencem és itt is bizonyította hogy ő mindent 110%-ban hoz. Vicces, pörgős akárcsak az első rész. Még mindig röhögök amikor a nyerő sorsjegyből sanyi hajót hajtogatottXD

2023.07.20 Gamehun638

Egy picit kapkodósra vették ezt. Nem feltétlen összecsapott, de biztosan lehetett volna jobbat is készíteni.

2016.04.25 gazsika1978

Hatalmas a 2. rész is.Az üvegtigris egyik erőssége a karakterek remek megformálása. Lali, Gaben, Róka, Cingár, Csoki és Sanyi újra bebizonyítja, hogy nem százasok. Mindenkinek ajánlom aki még esetleg nem látta volna, bár kétlem, hogy lenne olyan.

2016.02.14 doroffee

Hozza azt a szintet, amit az első film. Pár lepukkant proli ügyködései, túlélése, és az ebből fakadó poénok tömkelege. Volt benne pár jó poén, meg szórakoztató és tulajdonképpen valósághű is. Mindeazonáltal úgy gondolom, erősen túl van értékelve a sorozat.

2018.07.07 oneminute

Nekem kicsit sok volt már az első is, de a rajongók alig várták a folytatást. Azonban azok csak egyre gyengébbek lettek.

2015.11.02 sztankobazsi

Én nem nagyon bírom ezt a filmet. Én nem tudok nevetni az ilyen poénokon .Szerintem nem úgy kéne vígjátékot csinálni , h ilyen alpári "humort" raknak bele .Nem az zavar h csúnyán beszélnek , hanem az ahogy előadják , mert azt hiszik h ez önmagában is vicces . Nekem nem volt az.

2015.06.16 cunci

Ez is egy olyan film, amely ötödik megnézésre is ugyanúgy szórakoztat, mint elsőre. Az első részhez képest itt van valami sztori is, bár nem az a lényeg, de a szereplők és a poénok szerintem magasan felülmúlják az első részt. Nagyon tetszett a túszej... Több

2015.04.27 titra

Ebben a részben derült ki számomra, hogy Lali karaktere direkt lett ilyen önző hisztérikára, aki többnek képzeli magát az őt körülvevő embereknél, és nagyon tetszett ahogy a végén ezt Sanyival megmondatták neki. A poénok ugyanolyan jók mint az elsőben.

2015.06.29 macikutya

Nagyon tetszett a folytatás, méltó az első részhez. Végig röhögtem az egészet, kedvencem: "Voltál már 2 nővel?" "Egyszerre?" "Nem, összesen." Egy mínuszt tudok azért hozzáírni. Eszméletlen sok benne a káromkodás. Perc nem telik el nélküle, de úgy látszik ez is kellett a film sikeréhez.