Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

6:3 (1999)

6:3, avagy játszd újra Tutti

Brendicica   2020. 01. 08.

Magyaroktól is kevés

A 6:3 egy BORZASZTÓAN rossz film! Élő példája annak, hogy valós történelmi eseményt NE párosítsuk az időutazással. Az egész film unalmas és nem tudtam szimpatizálni a szereplőkkel. Alapból nem szeretem a magyar filmeket, de ez még tölük is kevés volt.

Deku   2017. 10. 25.

Félelmetesen unalmas az ahogy vontatottan húzzák és nyúzzák ezt a történetet. Ez az alkotás szörnyen rossz lett. Végig csak lelohasztott már az első olyan húsz perctől kezdve annyira szétuntam magam, hogy majdhogynem elaludtam.

GedyPapa   2017. 03. 28.

Nekem az egyik kedvenc magyar filmem a 90-es évekből. Egy kiváló témát dolgoz fel nagyon érdekes módszerrel. Tudom, hogy milyen rossz előre tudni, hogy mi is lesz az eredmény, így még inkább kíváncsi voltam arra, hogy mit szólnak az adott kor szereplői.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

A korszak bemutatása a jövő szemével. Nem csak a 6:3 miatt érdemes végignézni. Szerintem klasszikus.

csokiii   2015. 02. 28.

Szerintem jó kis film, izgalmas, vicces és remek ötleten alapszik.

tomtom   2015. 07. 27.

Volt szerencsém látni a filmet. Nagyon megdobogtatta a szívemet és mindigis meg fogja. A történet is tetszett, amibe ágyazták az egész kor atmoszféráját és a híres győzelmet.

varjú   2014. 10. 12.

Nagyon jó film, igazán fantasztikus humorral és iróniával meghintve. Hát igen, a dolgok már soha nem változnak úgy látszik...

Tímár Péter két hazai fesztiválon is győztes lett filmjével, illetve nemzetközi szinten az 1999-es Moszkvai Filmfesztiválon és a Katalóniai Nemzetközi Filmfesztiválon kapott jelöléseket különféle díjakra.

(KaTuS55)