6:3

6:3, avagy játszd újra Tutti

2024.04.25 Krisz

Anno VHS-en volt meg a film, és nagyon sokszor láttam. Nagyon kreatív a történet, és a magyar szívhez is szól. Afféle magyar Vissza a jövőbe. Természetesen semmilyen szinten nem említhető egy lapon az előbb megnevezett alkotással. De mindenképpen egy... Több

2017.10.25 Deku

Félelmetesen unalmas az ahogy vontatottan húzzák és nyúzzák ezt a történetet. Ez az alkotás szörnyen rossz lett. Végig csak lelohasztott már az első olyan húsz perctől kezdve annyira szétuntam magam, hogy majdhogynem elaludtam.

2017.03.28 GedyPapa

Nekem az egyik kedvenc magyar filmem a 90-es évekből. Egy kiváló témát dolgoz fel nagyon érdekes módszerrel. Tudom, hogy milyen rossz előre tudni, hogy mi is lesz az eredmény, így még inkább kíváncsi voltam arra, hogy mit szólnak az adott kor szereplői.

2021.12.02 harnas1207 Nézhetetlen

Kellemetlen, borzalmas, feszengős élmény. Minden, ami miatt a magyar filmeket utálni lehet. Nem tudom senkinek sem ajánlani.

2016.04.29 Cordelia Bennett

A korszak bemutatása a jövő szemével. Nem csak a 6:3 miatt érdemes végignézni. Szerintem klasszikus.

2015.07.27 tomtom

Volt szerencsém látni a filmet. Nagyon megdobogtatta a szívemet és mindigis meg fogja. A történet is tetszett, amibe ágyazták az egész kor atmoszféráját és a híres győzelmet.

2014.10.12 varjú

Nagyon jó film, igazán fantasztikus humorral és iróniával meghintve. Hát igen, a dolgok már soha nem változnak úgy látszik...

2015.02.28 csokiii

Szerintem jó kis film, izgalmas, vicces és remek ötleten alapszik.

2020.01.08 Brendicica

Magyaroktól is kevés

A 6:3 egy BORZASZTÓAN rossz film! Élő példája annak, hogy valós történelmi eseményt NE párosítsuk az időutazással. Az egész film unalmas és nem tudtam szimpatizálni a szereplőkkel. Alapból nem szeretem a magyar filmeket, de ez még tölük is kevés volt.