Hippolyt (1999)

Koltai Róbert
Pogány Judit
Pogány Judit
Haumann Péter

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2020. 11. 13.

Katasztrófa minden pillanata. Giccses, gagyi és ragadós szirup, amit rád borítanak. A színészek jók, de nem ebben a filmben. Gyorsan megsemmisíteni a film összes kópiáját!

Attila G.   2019. 04. 25.

Magyar kedvencek

Most azzal kezdeném, hogy ezt a filmet mindenképp kedvenc magyar filmjeim közé sorolnám. Mondjuk a 10, sőt, talán az 5 kedvenc magyar filmem közé, de bizonyos tekintetben talán a leg-leg; erre visszatérek. Néhányan talán most felhördülhettek ezen a k... teljes kritika»

Berto49   2018. 03. 12.

Már többször láttam, a régi magyar filmek újrafeldolgozása közül ezt tartom a legjobbnak. Éppen ezért nem értem, hogy miért szidják annyira, mert ugyan az eredetivel összehasonlítva, tényleg sokkal gyengébb, de azért ebben a verzióban is sok vidám je... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Zseniális. Igazi klasszikus magyaros humorú vígjáték. A régit nem annyira szeretem, de ez Koltai Róberttal epikus. Szétröhögöm magam rajta mind a mai napig. Szegényeket hogy diétázatattaXD És végül a répa közepébe végül kolbászt rejtettekXD

SzFa   2017. 09. 22.

Nagyon szeretem, az eredeti filmet még nem láttam, de nekem itt a szereposztás nagyon tetszett. Aranyos, vicces vígjáték. Eperjes Károly nagyon jót alakított.

Oliver.guy_   2020. 01. 03.

Nem egy rossz film, egyszer nézhető. De vígjátékhoz képest szerintem kicsit gyengére sikeredett. Az elképzelés nem rossz, viszont a romantikus szál túl domináns volt és nem minden viccnek szánt rész volt igazán poénos.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

A régi, klasszikus újra feldolgozása kissé erőltetett, de nem rossz. Árpa Attila egészen szokatlan a visszafogott, komoly fiatalember szerepében. Eperjes Károly egészen más felfogásban Hyppolit, mint Csortos Gyula, nekem a régi jobban tetszett.

A film alapja a harmincas évekbeli Hyppolit a lakáj. Ezt dolgozza fel modern környezetben.

(harnas1207)