Haláli temetés (2010)

Death at a Funeral

indingo   2019. 09. 03.

Ez valóban egy beteges néha kicsit túlzásba is vitt, sok poénra épülő film és persze ízlés kérdése ki min tud nevetni. Nagyon el kell engedni magunkat és ráhangolódni erre a morbid alkotásra.

VFTS   2016. 08. 02.

Bár kicsit morbid, hogy egy temetés köré csináltak egy vígjátékot, azért elég jó lett szerintem. Nem hiányzik belőle a tipikus fekete humor, bár azért van benne néhány nagyon beteg poén.

Nagy Zsolt   2019. 02. 23.
Mindenidők legvidámabb temetése

A fordulatokhoz szokott nézőt is meg tudja lepni a film. Ezenkívül, sok családban ismert viszonyokat mutat be, nagyon, nagyon vicces módon! Gondolom nem lesz folytatása, mert nehezen lehetne felülmúlni a vicces fordulatokat.