Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Már megint egy dilis amcsi film (2001)

Not Another Teen Movie

Mia Kirshner

indingo   2020. 10. 04.

Az amerikaiak dögivel gyártják a kiszámítható, csöpögős filmeket, de legalább van önbecsülésük. A már megint egy dilis amcsi film ezeket a történeteket figurázza ki és elég jól.

HercegPeter   2018. 01. 06.

Ez a film pont az, ami lenni akart, egy nagy ökörködés, laza, fiatalos baromság. A poénok jól vannak elhelyezve. Az ilyen filmek minden szegmense és szereplője jól van kiparodizálva. A feka (vagy néha ázsiai) srác, a nagymenő, a bálra kicsinosított l... több»

Norbert93   2019. 04. 17.

Nem akar sem több, sem kevesebb lenni annál, mint aminek készült, mondhatni az idétlenség és a paródia egyensúlyban vannak a film cselekményével. Nem egy kultikus darab, de mindenképp maradandó.

erahurka   2018. 08. 17.

Meglepően jó kis tinivígjáték, nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. A szereplők jól adják elő a jeleneteket, és bár van pár poén ami nem működik igazán, azért a legtöbbön simán lehet nevetni.

Di Canio   2019. 09. 17.

Hatalmas nagy film, a sulis vígjátékok paródiája.

HanGa   2016. 04. 26.

Jobb, mint az Amerikai Pite! Több film összegyúrása és kifigurázása volt a acél, szerintem össze is jött nekik. Amerika Kapitány itt még szépfiú volt. A kedvenc jelenet, az amikor az amúgy is vizes csajt leöntik egy pohár vízzel.

Pillcsi   2015. 07. 29.

A magyar címe alapján úgy voltam vele, hogy biztos, hogy nem nézem meg,de aztán kellemeset csalódtam,meg igen vicces kis filmecske ez és azóta már többször is jókat nevettem a színészeken.

Ez Chris Evans első mozifilmje.

(kázsé)

A film végén a nagy meccsen néhány játékos hátára az van írva, "EXTRA", azaz "statiszta".

(kázsé)

Számos tinifilm veterán feltűnik a filmben.

(kázsé)

Nathan West forgatás közben kérte meg Chyler Leigh kezét.

(kázsé)

Az étkezőben van egy molinó, amin az áll, "Save Ferris". Ez utalás a Meglógtam a Ferrarival c. filmre.