Anger Management

John Turturro
Luis Guzmán
Marisa Tomei
Jack Nicholson

Dave Buznik (Adam Sandler) nem zavar sok vizet. Visszafogottan dolgozik ellenszenves főnökének, akitől évek óta hiába várja az előléptetést. Batárnőjével jól megvannak, bár annak egyetemi szerelme folyton a közelükben ólálkodik. Dave egy sor abszurd esemény következtében egyszer csak a… Több

Rendező: Peter Segal
Író: David Dorfman
Premier (HU): 2003.06.12.

2023.08.18 Sz396367

Szörnyű, filmnek kevés. Ember nem viseli el a valóságban az ilyet, mint Jack Nicholson karaktere. Közel sem ajánlható ez kikapcsolódáshoz.

2022.06.15 JRD

Nicholson és Sandler

Rajongok a két színészért és örültem, hogy egy filmben láthatom őket. Van benne humor, Nicholsonra jellemző ördögi vitriol és Sandlerre jellemző balek attitűd. Érdemes megnézni, hiszen humoros, vicces és sokszor ördögi. Szóval filmre fel és jó szórakozást! Ezek ellenére is jó szívvel ajánlom. Mert szórakoztató és mert Nicholson és Sandler. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.03.06 indingo

Adam Sandlartől megszoktuk, hogy filmjei többségében vígjátékok, amik néha nagyon együgyűek, közönségesek, de mindegyikben van valami tanulság. Ez is egy ilyen darab, és erről sem mondható el, hogy egynél többször meg szeretnénk nézni, legfeljebb nek... Több

2015.09.12 rbernadett

Nem tudok ezzel a filmmel mit kezdeni, szeretem is meg nem is. Adam Sandler style, viszont Nicolsontól egy kicsit kevés. A mellékszereplők egy kicsit többet érnek ebben a filmben, mint Sandler.

2021.01.06 HE7EDIK

Nicholson kisujjába több színészet szorult, mint a komikusnak is gyenge Sandlerbe, ettől függetlenül nagyon irritáló a jelenléte, ami a filmről is elmondható. Vannak vicces részek és fájdalmasan túltolt jelenetek, egyszer végig lehet szenvedni, ha épp nincs más a tv-ben.

A filmben volt egy cameo: John McEnroe, a dühkitöréseiről ismert teniszező az egyik csoportos foglalkozáson megjelent. Szerző: Képkockák

A film eredetileg 16+ besorolású volt, de PG-13-ra csökkentették.Szerző: Képkockák

Dr. Buddy Rydell szerepére először Eddie Murphyt akarta Adam Sandler, de több más színészt is fontolóra vettek, mint például Steve Martint, Robert De Nirót, Bill Murray-t és Dustin Hoffmant.Szerző: Képkockák

A jelenetben, mikor Buddy betöri a kocsi szélvédőjét, válogat egy baseball ütő és egy golfütő között. 1994-ben Jack Nicholson ténylegesen betörte egy kocsi ablakát egy golfütővel.Szerző: kázsé