Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

John Turturro
Luis Guzmán
Marisa Tomei

indingo   2020. 03. 06.

Adam Sandlartől megszoktuk, hogy filmjei többségében vígjátékok, amik néha nagyon együgyűek, közönségesek, de mindegyikben van valami tanulság, ez is egy ilyen darab és erről sem mondható el, hogy egynél többször megszeretnénk nézni, legfeljebb nekem egyszer is sok volt. Jack Nicholsonban egyre inkább csalódom, mert ilyen gagyi filmekben szerepel, de hát a pénz nagy úr.

rbernadett   2015. 09. 12.

Nem tudok ezzel a filmmel mit kezdeni, szeretem is meg nem is. Adam Sandler style, viszont Nicolsontól egy kicsit kevés. A mellékszereplők egy kicsit többet érnek ebben a filmben, mint Sandler.

hszpp   2017. 02. 03.

Nem mondanám tipikus Adam sandler filmnek,mert viszonylag könnyen felejthető. Tipikus háttérfilm takarításhoz,főzéshez,vagy alváshoz. Első körben izgalmas,szórakoztató,de másodszor már abszolút kiszámítható sajnos. Ettől függetlenül egyáltalán nem rossz!

Norbi   2018. 07. 30.

Az első része a filmnek sokkal szórakoztatóbb lett, mint a második fele. Nem tudom talán a film közepe felé kifogytak a szuszból a szereplők is, meg a forgatókönyvíró.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Zseniális vígjáték. Adam Sandler hozta a megszokott formáját. Durva volt ahogy elhitették vele, hogy a terápia közben barátnője otthagyta őt az idősebb terapeutájáért. Tanulságos, poénos és érzelmes film. Kellemes kikapcsolódást nyújt mindig.

A jelenetben, mikor Buddy betöri a kocsi szélvédőjét, válogat egy baseball ütő és egy golfütő között. 1994-ben Jack Nicholson ténylegesen betörte egy kocsi ablakát egy golfütővel.

(kázsé)

A bemutató után Adam Sandler több példányt is adományozott a filmből az Irakban harcoló amerikai katonáknak. Ezek elején van egy öt perces rész, melyben Sandler személyesen mond köszönetet a katonáknak.

(kázsé)

Ez volt a bírónőt alakító Lynne Thigpen utolsó filmje. Egy hónappal a bemutató előtt hunyt el. A filmet az ő emlékének ajánlották.